Infografika

olitikům, médiím a různým zkorumpovaným aktivistům se zalíbilo v nenormální situaci a proto nikde nevidíme žádné skutečné snahy, vedoucí k normalizaci zdravotní situace.
Hledat pravdu, zkoumat všechny klidně i slepé uličky - to vše je znakem vědy. Na začátku všech velkých objevů byly otázky. Proč něco funguje tak, jak funguje? Jaké souvislosti jsou mezi různými jevy? Proč by něco nemohlo jít takto? Nebo takto? Proč, proč, proč...
Máte strach být zodpovědný sám za sebe? Pak možná podvědomě schvalujete omezování svobody. Lidé, kteří se svobody bojí, jsou slabí a nechtějí být zodpovědni za své činy. Ztratili jsme schopnost žít ve světě sami za sebe, sami za sebe rozhodovat o svých činech a přijímat životní rizika.
Kolik je najednou všude majitelů pravdy! Jak najednou všichni ví, co jedině je pravda a co ne. A tak naši novodobí cenzoři ukazují prstem na každého, kdo se odchyluje od jejich představ o pravdě. Označují konspirátory a šiřitele hoaxů.
Každá doba má své. Dnes vidíme spíše zápory a také jeden neočekávaný efekt. V tom všem informačním chaosu se nám vyjevuje jeden důležitý ukazatel. CENZURA!
Sociální sítě trvale blokují ještě stále prezidenta USA. Jestli toto není cenzura, tak už fakt nevím. Globální kapitál ovládá politiku - ne občané - a nenechá si nikým a ničím kazit své působení. Je to tak zřejmé, že už to nevidí jen totální idiot, hloupý slaboch zaslepený propagandou.
Klíčové sdělení z 28. října 2020. Přednesl ho exprezident Klaus.
Dnes se nemusí bojovat se zbraní v ruce na barikádě. Dnes se bojuje slovem. Protože to JE nástroj propagandy.
Cenzura není jen kontrola státu nad informacemi. Tak, jak jsme ji znali za minulého režimu. Cenzura je všechno, co vyřazuje z veřejné diskuse nepohodlné názory.
Evropská unie tlačí na pilu. Snaží se členským státům vnutit migranty, které neuváženě vpouští do Evropy.

Stránky

*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.