Cenzura jako návod, čím se zabývat

Každá doba má své. Dnes vidíme spíše zápory a také jeden neočekávaný efekt. V tom všem informačním chaosu se nám vyjevuje jeden důležitý ukazatel. CENZURA!
26. 2. 2021 11:01 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/801

Není jen negativním projevem omezování svobody. Slouží i jako důležitá informace pro nás. Co je totiž cenzurované, je důležité. Co je utlačované, je pro nás nejspíš dobré. Protože se to nehodí do krámu těm, kteří nás chtějí ovládnout a udělat z nás otroky. Kdo nemá čas na samostudium, na získávání informací z alternativních zdrojů, může se orientovat podle cenzury.

Jesltiže se média vyhýbají diskusi o alternativním přístupu k "pandemii", znamená to, že je to přesně ta cesta, kterou máme jít. Jestliže média přibarvují třeba informace o islámu a jeho kritiky nepouští ke slovu, máme se od islámu čeho bát. Stejně tak se to týká migrace, zeleného údělu, gender problematiky. Cenzura neomylně postihuje ty, kterým zbyl v hlavě rozum a taky dost odvahy, aby se ho nebali použít!

Tématu cenzury včetně příkladů, které dokumentují její zavádění, se věnuje naše nová kniha. Šest pilířů cenzury vyjde v nejbližších dnech.

https://www.nastvanematky.cz/pripravujeme

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.