Za nevinný text, tvrdá cenzura

Lukáš Pollert je známý lékař a také dobrý komentátor dění okolo nás. jeho facebookové komentáře byly velmi přínosné v době covidové. Ale jeho aktivity neskončily a Lukáš Pollert komentuje i jiné dění. Klade si otázky, přemýšlí a pochybuje. Tím je systému nebezpečný. Ostatně sociální síť se s ním vypořádala definitivně. Jeho profil byl nenávratně zrušen.
27. 7. 2022 10:29 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/825

Posuďte sami, jestli jeho text s obrázkem, který sdílíme, stál za tak tvrdý trest. 

Citujeme:

"Dnes je takové horko, že jsem se ve své úvaze nad obrázkem, dostal na tenký led.

Myslím, že ženy se díky svým vlastnostem, nikdy nemohou mužům vyrovnat. Feminismus pak vzniká z frustrace žen, které nedostatečně chápou ženské schopnosti a chtějí dosáhnout mužských cílů. Takové snahy vedou k potlačení všech výhod, které ženu dělají ženou a dochází jen k nedorozumění ve snaze mít to, co má muž.

Co však tyto ženy netuší je, že jim žádný muž nesahá ani po kotníky. Jeho snaha o vyrovnání tohoto výškového rozdílu je směšná a marná. Estrogeny, rtěnka či dokonce dámské šaty s tím nepohnou ani o milimetr. Je jiný, má jiné míry.

Muž a žena jsou natolik odlišné nesouměřitelné bytosti, že možná právě v tom je skryta ona osudová přitažlivost, na které záhy stojí rodina, potažmo celý svět. Všechny pokusy to měnit, nebo obcházet končí zmarem za ryku různých ismů.

Obrázek mě pobavil, ale jsou to ještě děti. Upřímné a nevyzrálé, leč nápady mají už i jako někteří dospělí."

Nu, my se k jeho slovům připojujeme, protože přírodu prostě nelze oklamat a protivit se jejím danostem. Nikdy z toho nebylo nic dobrého a chytří už to dávno ví. Větru ani dešti neporučíme a lidské tělo nepřeměníme. 

Další články, blogy, videa

V těchto dnech vychází nová kniha Daniely Kovářové. Nově v nakladatelství Naštvané matky.
Nalezeno na internetu a je to tak silné, že sdílíme i bez udání zdroje... Max Kašparů má za sebou 45 let praxe dětského psychiatra, ale dnešní...
22. února 2023 okomentoval David Sant pro blog Saker Putinův projev ze dne 21. února 2023. Očekávalo se, že tento projev bude velmi významný. Po jeho...
Přetiskujeme důležitý článek známeho blogera Vidláka. Burcuje lidi, ab šli k volbám a doufá, že se podaří politiky pořádně vyděsit. Protože náš...
Po teroristickém útoku na dceru Alexandra Dugina jsme zaplaveni informacemi o tom, jaký to byl fašista, extremista a ultranacionalista. Mnozí...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.