Braňme se!

Povinné očkování profesních skupin a studentů zdravotních škol je čirá buzerace. Proč něco takového tvrdíme?
5. 1. 2022 09:30 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/818

1. Je prokázáno, že očkovaní šíří nemoc stejně jako neočkovaní. Naočkovaný tedy nijak nepřispívá ke kolektivní imunitě. Proč by jinak stát zaváděl i testování očkovaných?

2. Očkování by mělo bránit těžkým průběhům, přičemž je známo a tyto údaje se dají lehce zjistit a vytáhnout, že těžké průběhy mají pouze lidé z rizikové skupiny - obézní s přidruženými chronickými civilizačními nemocemi. Zdraví lidé, kteří nemají cukrovku a nejsou obézní, tedy nemocnice nijak nezatěžují.

Jaký smysl povinné očkování mladých a zdravých lidí má? Nebrání šíření nemoci, zdraví mladí lidé covid prodělávají jen s velmi mírnými příznaky, pokud si nemoci vůbec všimnou. Proč se musí povinně očkovat?

Pokud vám zůstal mozek v hlavě a jste schopni racionálně uvažovat, logicky vás napadne odpověď. Povinné očkování má jediný cíl a smysl. Proočkovat vakcíny, které leží ve skladech a končí jim účinnost.

Stát se tak stal obchodním zástupcem soukromých farmaceutických firem a zájmy soukromého kapitálu nadřazuje zájmům svých vlastních občanů. Zneužívá svého postavení a pomocí represí a nátlaku lidem nutí zboží, které nechtějí. Neštítí se ani porušovat základní lidská práva.

Braňte se! Hledejte si informace a rady od právníků, kteří se staví na stranu lidských práv. Každé velké omezování svobod začínalo pozvolna a pomalu. Pokud se lidé nebrání lod začátku, o vše přijdou. Gaunerům se neustupuje!
 

Další články, blogy, videa

Vyjádření "mimo službu postavené" učitelky ze ZŠ Praha 6 Na dlouhém lánu, která vedla děti ke kritickému myšlení, musíme zveřejnit a...
Ve švýcarském časopisu Zeitgeschehen im Focus (ZIF) vyšel 15. 3. rozhovor s Jacquese Baudem (JB). Jacques Baud má magisterský titul v oboru...
Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.