Braňme se!

Povinné očkování profesních skupin a studentů zdravotních škol je čirá buzerace. Proč něco takového tvrdíme?
5. 1. 2022 09:30 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/818

1. Je prokázáno, že očkovaní šíří nemoc stejně jako neočkovaní. Naočkovaný tedy nijak nepřispívá ke kolektivní imunitě. Proč by jinak stát zaváděl i testování očkovaných?

2. Očkování by mělo bránit těžkým průběhům, přičemž je známo a tyto údaje se dají lehce zjistit a vytáhnout, že těžké průběhy mají pouze lidé z rizikové skupiny - obézní s přidruženými chronickými civilizačními nemocemi. Zdraví lidé, kteří nemají cukrovku a nejsou obézní, tedy nemocnice nijak nezatěžují.

Jaký smysl povinné očkování mladých a zdravých lidí má? Nebrání šíření nemoci, zdraví mladí lidé covid prodělávají jen s velmi mírnými příznaky, pokud si nemoci vůbec všimnou. Proč se musí povinně očkovat?

Pokud vám zůstal mozek v hlavě a jste schopni racionálně uvažovat, logicky vás napadne odpověď. Povinné očkování má jediný cíl a smysl. Proočkovat vakcíny, které leží ve skladech a končí jim účinnost.

Stát se tak stal obchodním zástupcem soukromých farmaceutických firem a zájmy soukromého kapitálu nadřazuje zájmům svých vlastních občanů. Zneužívá svého postavení a pomocí represí a nátlaku lidem nutí zboží, které nechtějí. Neštítí se ani porušovat základní lidská práva.

Braňte se! Hledejte si informace a rady od právníků, kteří se staví na stranu lidských práv. Každé velké omezování svobod začínalo pozvolna a pomalu. Pokud se lidé nebrání lod začátku, o vše přijdou. Gaunerům se neustupuje!
 

Další články, blogy, videa

V těchto dnech vychází nová kniha Daniely Kovářové. Nově v nakladatelství Naštvané matky.
Nalezeno na internetu a je to tak silné, že sdílíme i bez udání zdroje... Max Kašparů má za sebou 45 let praxe dětského psychiatra, ale dnešní...
22. února 2023 okomentoval David Sant pro blog Saker Putinův projev ze dne 21. února 2023. Očekávalo se, že tento projev bude velmi významný. Po jeho...
Přetiskujeme důležitý článek známeho blogera Vidláka. Burcuje lidi, ab šli k volbám a doufá, že se podaří politiky pořádně vyděsit. Protože náš...
Po teroristickém útoku na dceru Alexandra Dugina jsme zaplaveni informacemi o tom, jaký to byl fašista, extremista a ultranacionalista. Mnozí...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.