Cenzor skrytý za maskou majitele pravdy

Kolik je najednou všude majitelů pravdy! Jak najednou všichni ví, co jedině je pravda a co ne. A tak naši novodobí cenzoři ukazují prstem na každého, kdo se odchyluje od jejich představ o pravdě. Označují konspirátory a šiřitele hoaxů.
30. 3. 2021 10:12 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/805

Je třeba jasně říct, že jde jen o bohapustou cenzuru. Všechny ty pokusy znevěrohodňovat JAKÉKOLIV tvrzení o potenciálním riziku vakcinace (ta prokazatelně existují), všechny ty pokusy likvidovat cenzurou JAKOUKOLIV kritiku protipandemických opatření, jsou jen špatně skrývaným pokusem o tvrdou cenzuru.

Mažou se video kanály a to včetně vyjádření odborníků ověnčených mnoha úspěchy na vědeckém poli. Stačí se jen odchýlit od propagovaného směru (tvrdá opatření, roušky, izolace, vakcíny) a už přiletí nálepka dezinformátora nebo konspirátora. Naposledy se tak stalo na kanálu Gosha, kde bylo odstraněno video lékaře, který přednesl informace pro slyšení u petičního výboru sněmovny. Cenzurují se dokonce i příspěvky lidí, kteří nejsou apriori proti vakcinaci, jen ji chtějí dělat citlivě a individuálně.

Tyto způsoby popisuje naše kniha Šest pilířů cenzury v druhém pilíři: My víme, co je pravda a lež. Doporučujeme přečíst každému, kdo si osobuje právo ukazovat prstem a halasně hlásat svou jedinou pravdu.

Objednávejte zde: http://eshop.nastvanematky.cz/sest-piliru-cenzury-oto-jurnecka/

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.