Aktuality

Po úspěchu knihy Prolomení hradeb byl motivován Petr Hampl napsat knihu, která bude pokračovat v definování zásadních problémů současnosti. Jako problém vidí především chování mladé generace, která se příliš lehce podvoluje nátlaku a omezování svobod.
V těchto dnech vychází nový titul z nakladatelství Naštvané matky. Kniha se jmenuje Pád modrého ptáka - napsal Petr Štěpánek. Předmluva byla autorem sestavena z myšlenek zesnulého Tomáše Haase..
V pátek 31. ledna zorganizovali nadšenci v Zábřehu na Moravě další besedu. Je evidentní, že budou muset hledat větší prostory, protože po Petru Hamplovi byla i na Martinu Konvičkovi doslova hlava na hlavě.
Nositelé opozičních – antibruselských – názorů jsou zvyklí na šikanování na sociálních sítích, jsou zvyklí na urážky a na útoky fanatických aktivistů. V takovém prostředí je stále těžší chránit svobodu slova. Zastrašování a buzerace totiž cíleně vytlačují z veřejného prostoru určitá témata a postoje. Občan tak ve skutečnosti nemá šanci vytvářet si názor svobodně. A to i přes to, že klasická cenzura (jak jsme ji znali v minulém režimu) není oficiálně zavedena.
Další rok skončil a protože občas náš spolek dostane od příznivců drobný dar, je na místě informovat, jak s příspěvky bylo naloženo.
Petr Žantovský ve své pravidelné rubrice na Parlamentních listech doporučuje naši knihu Odhalujeme Putinovy lži. A zvolil k tomu stejně humorný a ironický jazyk, kterým je napsaná celá knížka.
V těchto dnech vychází nový titul z nakladatelství Naštvané matky. Kniha se jmenuje Všechno, co byste měli vědět o islámu - napsal Václav Janoušek. Předmluvou knihu vybavil Petr Hampl.
V těchto dnech právě vychází nová kniha Petr Hampla - Poctivost a kreativita.
Naše nakladatelství nezahálí a na podzim máme připraveny k vydání dvě nové knihy.
Koncem června se můžete těšit na novou knihu z nakladatelství Naštvané matky. Tentokrát je to letní čtení plné humoru. Ale úsměv vám může mrznout na tváři... Co je totiž dnes absurdní, zítra může být realitou.

Stránky

*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.