Aktuality

V těchto dnech vychází nový titul z nakladatelství Naštvané matky. Kniha se jmenuje Pád modrého ptáka - napsal Petr Štěpánek. Předmluva byla autorem sestavena z myšlenek zesnulého Tomáše Haase..
V pátek 31. ledna zorganizovali nadšenci v Zábřehu na Moravě další besedu. Je evidentní, že budou muset hledat větší prostory, protože po Petru Hamplovi byla i na Martinu Konvičkovi doslova hlava na hlavě.
Nositelé opozičních – antibruselských – názorů jsou zvyklí na šikanování na sociálních sítích, jsou zvyklí na urážky a na útoky fanatických aktivistů. V takovém prostředí je stále těžší chránit svobodu slova. Zastrašování a buzerace totiž cíleně vytlačují z veřejného prostoru určitá témata a postoje. Občan tak ve skutečnosti nemá šanci vytvářet si názor svobodně. A to i přes to, že klasická cenzura (jak jsme ji znali v minulém režimu) není oficiálně zavedena.
Další rok skončil a protože občas náš spolek dostane od příznivců drobný dar, je na místě informovat, jak s příspěvky bylo naloženo.
Petr Žantovský ve své pravidelné rubrice na Parlamentních listech doporučuje naši knihu Odhalujeme Putinovy lži. A zvolil k tomu stejně humorný a ironický jazyk, kterým je napsaná celá knížka.
V těchto dnech vychází nový titul z nakladatelství Naštvané matky. Kniha se jmenuje Všechno, co byste měli vědět o islámu - napsal Václav Janoušek. Předmluvou knihu vybavil Petr Hampl.
V těchto dnech právě vychází nová kniha Petr Hampla - Poctivost a kreativita.
Naše nakladatelství nezahálí a na podzim máme připraveny k vydání dvě nové knihy.
Koncem června se můžete těšit na novou knihu z nakladatelství Naštvané matky. Tentokrát je to letní čtení plné humoru. Ale úsměv vám může mrznout na tváři... Co je totiž dnes absurdní, zítra může být realitou.
Emir Nemanja Kusturica je světově uznávaný režisér. Studoval v Praze na FAMU a dodnes umí česky. Jeho filmy nejsou zatížené politickou korektností a jako jeden z mála věhlasných umělců se nebojí mluvit otevřeně o palčivých problémech naší doby. Proto podporujeme iniciativu, která režiséra navrhuje ke státnímu vyznamenání.

Stránky

*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.