Petr Žantovský doporučuje naši knihu plnou nekorektního humoru

Petr Žantovský ve své pravidelné rubrice na Parlamentních listech doporučuje naši knihu Odhalujeme Putinovy lži. A zvolil k tomu stejně humorný a ironický jazyk, kterým je napsaná celá knížka.
27. 11. 2019 18:50 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/742

V této rubrice jen málokdy uvádíme texty určené nejen k zamyšlení, ale také k pobavení. Myslím, že je správné tuto tradici přerušit. Proč? Protože v těchto dnech jsem “potkal knihu” známého novináře Josefa Provazníka s velmi slibným názvem Odhalujeme Putinovy lži.

Již jsem se těšil na další příděl investigativy, z níž se dovím vše o dalších ze zločinů prezidenta Ruské  federace, o nichž jsem dosud nevěděl, ačkoli o většině z nich již všichni všechno víme díky vynikající práci veřejnoprávní České televize a neveřejnoprávních, avšak skrze různé granty též z našich peněz placených webů (jmenovat je nebudu, to by byla skrytá reklama nebo product placement, a za to jsem od nich nedostal zaplaceno, podotýkám: naštěstí).

Provazník předkládá naprosto zdrcující obvinění zločinného představitele východní moci, uvádí to na cca 100 příkladech z našeho současného života, který, jak po přečtení zjistíme, od A do Z řídí Vladimir Vladimirovič P.

Mám za to, že Provazník konečně vystřelil z pomyslné Aurory a dal nejsilnější podnět k tomu, aby se celý náš národ jako jeden muž, jedna žena, jeden homosexuál, jedna lesba, jeden bisexuál, jeden transsexuál a všech ostatních cca 65 pohlaví konečně vzepjal k odporu a učinil této velmocenské hře za našimi zády jednou provždy konec. Máme k tomu spojence z nejlepších: opoziční lavice Parlamentu, stovky neziskovek, žijících z veřejných prostředků, a samozřejmě média v čele s ČT. Ostatně – naše šance nejsou malé. Malý příklad: víte, jaký je rozdíl mezi reálným socialismem a liberální demokracií? Oni měli jen Minaříka, kdežto my máme rovnou Mináře.

Co dodat? Lidé, čtěte!

Putimov se přejmenoval na Putinov a stal se součástí Ruska

Putinov, (fň!) - Ke skandálnímu rozhodnutí došlo včera na zastupitelstvu obce Putimov. Poměrem hlasů 5 ku 2 bylo rozhodnuto, že dojde k přejmenování obce. Místo stávajícího názvu Putimov se tak nyní obec jmenuje Putinov a stala se součástí Ruské federace. „Hloupí voliči u nás v obci si zvolili euroskeptiky a teď sklízejí své ovoce. Je mi z toho ze všeho zle, ale na druhou stranu, dobře jim tak. Uvidíme, jak se jim bude žít jako ruské kolonii,“ uvedl zastupitel za TOP 09 Jan Kraďousek s tím, že se na protest vzdává svého mandátu a odchází dělat podkoního na panství Karla Schwarzenberga.

Obyvatelé obce přijali změnu s nebývalým klidem. „Putimov nebo Putinov, Česká republika nebo Rusko, všude chleba o dvou kůrkách. Hlavně, že odtáhli všichni ti kraďouskové,“ uvedla paní Valentina Valentinovna. Zatímco Putinovci zůstávají v klidu, vláda v Praze se rozhodla vyhlásit Rusku válku. „Jako skoro ministr zahraničí požaduji, abychom vytáhli na Putinov a srovnali to tam se zemí,“ uvedl skoro ministr zahraničí Poche, který je bratrancem Jiřího Peheho ze druhého kolene z matčiny strany.

Celou noc rokovali zástupci Evropské komise, Ruska, Velké Británie, Francie a Německa v Bruselu, aby zabránili válečnému konfliktu. Evropská komise nakonec nařídila České republice, aby vyklidila pohraniční oblasti a předala je do rukou ruského gubernátora, který již přijel do svého sídla v Putinově. Obyvatelé obce se začínají hlásit do kurzů ruštiny a do místní výčepny již přijely první galony pravé ruské vodky. Spokojenost nezastírají ani představitelé Evropské komise v čele s abstinentem Jean-Claudem Junckerem.

„V ruce držím cár pap...ehm...dokument, který zajistí vodk...ehm.....mír celé Evropě. Škyt. Mám škytavku a rezolutně odmítám, že bych byl opilý jako Dán. Charašó, maladěc!“ konstatoval Juncker, jehož se přitom nikdo na nic neptal, zasalutoval a upadl na zem, kde okamžitě usnul. „Wir schaffen das,“ prohlásila na tiskové konferenci Angela Merkelová, naložila si Junckera na svá statná ramena a odkráčela s ním z místnosti plné překvapených novinářů.

Přímo do Putinova dorazil také Jakub Unda. „????? ?? ???????, ??? ? ???? ??????? ?? ???? ?????? ?????? ??????. ? ????? ??????. ? ????? ?????. ? ????? ????????? ????????????? ?????a. ? ????? ?????? ??????????? ?????? ? ??????????? ????????? ???????. Ich bin ein Russe,“ uvedl Unda a obrátil do sebe tři vodky naráz.

Česká televize spustí nový kanál s názvem „Háčko“. Bude věnován Václavu Havlovi

Krkavčí Hory, (fň!) - „Je to taková lahůdka pro fajnšmekry a všechny slušné lidi vůbec. Konečně dostanou občané této země veřejnoprávní službu se vším všudy,“ vysvětlil na včerejší tiskové konferenci programový ředitel České televize Milan Fridrich v tričku s Václavem Havlem a kalhotách s krátkými nohavicemi. Program by měl podle Fridricha nabídnout každému něco. „Pobaví se, vzdělají a naučí se být ještě lepšími lidmi jak hospodyňky se třetím pohlavím, tak muži na mateřské dovolené či transsexuální genderoví specialisté a homosexuální dotační experti,“ doplnil programový ředitel České televize.

Vedení České televize na včerejší tiskové konferenci rovněž představilo programové schéma „Háčka“:

9:00 – 11:00 - Dobré ráno s Václavem Havlem (Co měl pan prezident nejraději k snídani? Jak dlouho si nechával vařit vajíčka? Co obvykle četl za noviny u housky namazané džemem? Co obvykle četl za noviny u chleba namazaného taveným sýrem?)

11:00 – 11:10 – Desetiminutovka nenávisti vůči Václavu Klausovi (Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba a na závěr FujHanba!)

11:10 – 13:00 – „Vaříme s Václavem Havlem“ (Proč si dával Václav Havel k uzenému vždy čtyři knedlíky a ke skopovému naopak jen tři knedlíky? Oblíbené recepty Václava Havla. Rozhovory s těmi, kdo mu vařili na Hradě. Nejoblíbenější jídlo Václava Havla v obrazech...)

13:00 – 13:10 – Desetiminutovka nenávisti vůči Václavu Klausovi (Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba a na závěr FujHanba!)

13:10 – 14:00 – „Poobědní šlofík s Václavem Havlem“ (Spal VH po obědě na zádech, na břiše, či na boku? S kým spával po obědě nejčastěji? Proč po obědě zásadně neuléhal s novinami, ale s knihou?

14:00 – 14:10 – Desetiminutovka nenávisti vůči Václavu Klausovi (Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba a na závěr FujHanba!)

14:10 – 16:00 – „Lavička Václava Havla pro hosta“ (Diskuzní pořad s diváky v hledišti, kdy si budou moderátoři Břetislav Rychlík a Jiřina Šiklová zvát přátele pana prezidenta a hovořit o tom, proč byl Václav Havel lepším člověkem než Václav Klaus)

16:00 – 16:10 – Desetiminutovka nenávisti vůči Václavu Klausovi (Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba a na závěr FujHanba!)

16:10 – 17:30 – „Krátká nohavička“ (Pořad o módě a módních trendech, se kterými přišel Václav Havel)

17:30 – 17:40 – Desetiminutovka nenávisti vůči Václavu Klausovi (Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba a na závěr FujHanba!)

17:40 – 18:30 – „Havlovna“ (Ostře kriticky laděný pořad, který bude nekriticky vychvalovat dílo Václava Havla)

18:30 – 18:40 – Desetiminutovka nenávisti vůči Václavu Klausovi (Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba, Fuj, Hanba a na závěr FujHanba!)

18:40 – 19:10 – „Co by – Kdyby“ (Diskuzní pořad na otázku pokládanou divákem. V prvním díle zazní otázka: „Co by Václav Havel dělal, kdyby měl vařit brambory a neměl brambory“, kterou nám zaslala kuchařka ze školní jídelny v příbramské škole Václava Havla, paní Míša)

19:10 – 20:00 – Večerní zprávy Václava Havla (Zprávy založené na pravdě a lásce)

20:00 – 23:00 – „Oblíbené filmy Václava Havla“ (Hodný, zlý a Klaus. Jak utopit inženýra Klause, Nezachraňte vojína Klause atd.)

23:00 – 00:00 – Dopisy Volze (aneb čtení před spaním z dopisů, které Václav Havel v 70. letech posílal světle modré Volze Gaz M-24 až do dalekého Jekatěrinburgu)

ČT vysílala debatu o platech svých manažerů a redaktorů. Pořad bez zvuku i obrazu běžel 1 minutu

Krkavčí Hory, (fň!) - Česká televize věnovala v minulých dnech 99,99% vysílacího času tématu zvyšování platů poslanců. Když ji vyzval bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Petr Štěpánek k tomu, aby se veřejnoprávní instituce věnovala také výši platům svých funkcionářů a redaktorů, reagovali na Krkavčích Horách po svém. „Jde o jasný útok na hlavní pilíř demokracie České republiky. Ve slušné společnosti se přece o penězích pro veřejnoprávní televizi nemluví a poslušně se cáluje. Kdyby se něco takového stalo na Západě, byl by Petr Štěpánek okamžitě odsouzen ke mnohaletému vězení a ztrátě občanských práv,“ sdělil generální ředitel Petr Dvořák ve svém novém pořadu „Volejte bývalého ředitele Novy“.

K někdejšímu radnímu Štěpánkovi se však posléze přidali i další „samozvanci a ztroskotanci“ a Česká televize nakonec sílícímu tlaku ustoupila. „Chtěli bychom zpětně oznámit, že jsme včera mezi čtvrtou hodinou a čtvrtou hodinou a první minutou ranní zařadili do vysílání diskuzní pořad, který se zabýval tématem výše platů managementu i redaktorů České televize. Bohužel jsme měli kvůli proruským trollům technické problémy a vedle obrazu nešel také zvuk. Přesto mohu všechny plátce koncesionářských poplatků ujistit, že debata byla naprosto korektní, transparentní a dobrali jsme se ke zcela jasnému závěru. Je třeba zvýšit stávající koncesionářský poplatek a platy všech zaměstnanců na dvacetinásobek,“ uvedla tisková mluvčí ČT Karolína Blinková.

Přímo před budovou ČT se ve včerejších večerních hodinách konala masivní demonstrace, které se účasnil Miroslav Kalousek, Jan Ruml, Jan Hřebejk a Jiřina Šiklová. „Přišli jsme protestovat proti snaze Petra Štěpánka destruovat naši...tedy....naši/vaši Českou televizi. Když bude potřeba, rozvinu i svůj památeční spacák, se kterým jsem udělal tolik parády před lety. V záloze máme připraveného i do půli těla svlečeného Marka Hilšera a v podprsence bojovně naladěnou Moniku Petani. Žádáme, aby byla Štěpánkovi odebrána občanská práva a jeho majetek propadl ve prospěch nás. Pokud se tak nestane, jsme připraveni vypustit Marka i Moniku a já budu přespávat v ČT až do té doby, než bude Štěpánek tvrdě potrestán a do naší země se konečně vrátí pravda a láska,“ dojal sám sebe bývalý vůdce spacákové revoluce. 

Čeští elfové dostanou obušky a budou se bít za pravdu se sloganem „Nebát se a udávat“

Praha, (fň!) - Čeští elfové, kteří hodlají pomocí udávání a bití bojovat proti lžím a dezinformacím ruských trollů, získali nový statut. Od dnešního dne jsou součástí policejních sil. Při této příležitosti představili na tiskové konferenci své uniformy, zbraně a také slogan. „Hlásíme se k odkazu TGM, tak jsme přejali jeho krédo Nebát se a nekrást a upravili jsme jej na Nebát se a udávat. Razíme heslo, že při hledání slušnosti a pravdy je třeba udávat. Chceme lidi přesvědčit, že na udávání není nic špatného. Brzy spustíme kampaň, kterou financuje Evropská unie. Máme připravené bannery, billboardy, inzeráty a PR články. Chystáme také veřejné debaty v Knihovně Václava Havla a besedy ve školách,“ sdělil mluvčí Českých elfů Bohumil Kartous.

Čeští elfové hodlají spolupracovat s think-tankem Evropské hodnoty a nevládní ziskovou organizací Člověk v tísni. Hlavním mediálním partnerem potom bude Česká televize. „Marek Wollner už má natočeno do svých Reportérů reportáž o historii udavačství v českých zemích. Každý týden tak představí jednoho slavného udavače. Chystá se také seriál o udávání a ve večerních zprávách bude denně vyhrazena poslední pětiminutovka aktuálním zprávám ze světa udavačství,“ sdělil Kartous na tiskové konferenci, kde došlo za půl hodiny k patnácti udáním. Obvinění dostali hned na místě obuškem přes ledviny a byli odvezeni v antonech do narychlo zřízených nápravných táborů za městem.

Zbytek novinářů poté sledoval jakousi improvizovanou módní přehlídku, na které Čeští elfové představili své slušivé uniformy. „Budeme nosit vysoké černé holínky, hnědé rajtky a košili ve stejné barvě. Na rameni potom bude vyšitý náš bojový slogan „Nebát se a udávat“. Považujeme se za světlonoše pravdy a věříme, že naše uniformy budou budit respekt. K jeho zvýšení budeme mít při sobě obušky, mačety a granáty. Ale nebudeme každého bít a vyhazovat do luftu automaticky. Máme jasně nastavené mechanismy a pravidla, díky kterým budeme v ulicích měst a vesnic naší země trestat jen lháře a ruské trolly, kteří se prokazatelně provinili. Pokud přežijí naše výchovné „políčky“, skončí v táborech a horší případy u válečných soudů a následně u zdi,“ prozradil Kartous něco málo z „kuchyně“ Českých elfů. 

Knihu, která je plná podobných zpráv dostanete u všech dobrých knihkupců. Nebo ji objednávejte zdehttp://eshop.nastvanematky.cz/to-nejlepsi-z--agentury-fejk-nus--josef-provaznik/

Další články, blogy, videa

V těchto dnech vychází nová kniha Daniely Kovářové. Nově v nakladatelství Naštvané matky.
Nalezeno na internetu a je to tak silné, že sdílíme i bez udání zdroje... Max Kašparů má za sebou 45 let praxe dětského psychiatra, ale dnešní...
22. února 2023 okomentoval David Sant pro blog Saker Putinův projev ze dne 21. února 2023. Očekávalo se, že tento projev bude velmi významný. Po jeho...
Přetiskujeme důležitý článek známeho blogera Vidláka. Burcuje lidi, ab šli k volbám a doufá, že se podaří politiky pořádně vyděsit. Protože náš...
Po teroristickém útoku na dceru Alexandra Dugina jsme zaplaveni informacemi o tom, jaký to byl fašista, extremista a ultranacionalista. Mnozí...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.