Žena v Německu

Člověk, který aspoń trochu čte politickou situaci, tuší, jak dopadnou. Ne moc dobře.
24. 9. 2017 17:15 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/500

V NĚMECKU BUDOU VOLBY.
komentář Evy Hrindově

Člověk, který aspoń trochu čte politickou situaci, tuší, jak dopadnou. Ne moc dobře. Ta třetí žena z obrázku tak bude moci přepisovat číslovku na nižší číslo.

Už dnes se zahalují německé ženy do šátku aspoń preventivně. A budou to dělat čím dál víc - aby se ubránily sexuálním útokům. To je vítězství islámu na celé čáře.

Přitom by to lidi mohli zvrátit, zvolit AfD a začít něco proti islamizaci dělat. Jenže média systematicky dělají z politiků s rozumným postojem nácky a extrémisty. No jo, tak neextrémně půjdou německé ženy do burek. Vybraly si samy...

Je to tak bolestné - pozorovat země, které vždy symbolizovaly svobodu, jak se utápí v politické korektnosti a nadřazují všechno - včetně bezpečí dětí a žen - korektnímu chování a jazyku.

Můžeme se jen ptát: "Chovali by se takto zbaběle Němci, kdyby média nešířila jen propagandu a hystericky nehájila jediný správný multikulti pohled na svět?" Jistě ne, lidé přece nepůjdou dobrovolně na porážku. Jdou tam jen proto, že mají vymyté mozky. Úloha médií v postupném ztrácení svobody je klíčová a silnější než úloha politiků. Protože ti se často jen přizpůsobují požadavkům vlivných novinářů.

Nedopusťme takovou pohromu u nás. Proto se zapojujte, šiřte informace a braňte tak vymývání mozků vedených multikulti šílenci!

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.