Vstanou noví bojovníci a Trumpova úloha v dějinách

Volitelé volili nového prezidenta USA a zvolili Bidena. Že byly volby zmanipulované, viděl celý svět. Je to dnes již v podstatě jedno. Ten souboj totiž pokračuje dál...
20. 12. 2020 10:48 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/793

Donald J. Trump splnil svoji úlohu tím, že se před 4 lety stal prezidentem. V podstatě rozkopl dveře a dal světu naději, že neskončí v pekle. Po 25 letech vlády liberálních demokratů (Clinton, Bushové, Obama), kteří se rozhodli změnit svět k obrazu svému (tedy k obrazu nesvobody a zmaru), bylo na čase. Díky Trumpovi se po celém světě, hlavně v naší euroatlantické civilizaci, objevilo mnoho následovníků. Prostě vzplál oheň kontrarevoluce a hned tak nevyhasne.
 
Je jedno, jestli budou liberální demokraté dál falšovat a manipulovat volby. Je jedno, jestli budou dál lhát v médiích a označovat jiné za lháře. Je jedno, jakou odpornou agendu multikulti, genderu, lgbtq, islamizace budou šířit.
 
Jsou už dnes nedůvěryhodní. Pro většinu lidí jsou prostě jen uzurpátoři obyčejného přirozeného světa a naší civilizace.
 
V Americe se díky Trumpovi objevili další politici, kteří se rozhodli, že nebudou podporovat globální ambice těchto v podstatě bezvýznamných a prázdných politiků, kteří nutí všechny, aby žili podle jejich pravidel, která se dají srovnat s diktaturou. Zákaz svobody slova, vyhazování z práce a škol, ničení rodiny jako základu civilizace apod.
 
Může jej v budoucnu nahradit jeho dcera Ivanka Trumpová, nebo jeho syn Eric Trump, nebo je zde plejáda dalších senátorů, kongresmanů nebo guvernérů, jako je třeba guvernérka Jižní Dakoty Kristi Noem, senátor Ted Cruz atd.
 
I v Evropě je již dostatek politiků a další se přidávají i z řad aktivistů a všichni jdou tímto směrem. Přijde nová vlna těchto lidí, kteří se nenechají převálcovat "doslova pitomci", které systém globalistů generuje.
 
Jejich systém stojí v podstatě už jen na slibech mladším generacím, a ty sliby samozřejmě nikdo nedodrží. Jejich slibované "La dolce vita" bez ohledu na ostatní se konat nebude, protože budou chybět prostředky. Potřebují mladé je jen jako masu hlupců, kteří budou dělat co se jim řekne. Potřebují lidi bez fantazie, vnitřního pnutí, ochotné se nechat koupit a zastrašit bez váhání. Hlavněkdyž budou moct sloužit.
 
Jenže, vždy je nakonec na konci tunelu světlo.
 
P.S. Doba prázdných, zoufalých a nešťastných sluhů a globálního zmaru končí tak jako tak. Je přirozené, že člověk je tady od toho, aby se nenechal jen tak vláčet. Je to dané, touhu nebýt otrokem nezničí ani globalizace ani liberální demokracie.
 
Autor: Tomáš Měšťan, Praha, 13. 12. 2020

Zdroj: Nová buržoazie
 

Další články, blogy, videa

V těchto dnech vychází nová kniha Daniely Kovářové. Nově v nakladatelství Naštvané matky.
Nalezeno na internetu a je to tak silné, že sdílíme i bez udání zdroje... Max Kašparů má za sebou 45 let praxe dětského psychiatra, ale dnešní...
22. února 2023 okomentoval David Sant pro blog Saker Putinův projev ze dne 21. února 2023. Očekávalo se, že tento projev bude velmi významný. Po jeho...
Přetiskujeme důležitý článek známeho blogera Vidláka. Burcuje lidi, ab šli k volbám a doufá, že se podaří politiky pořádně vyděsit. Protože náš...
Po teroristickém útoku na dceru Alexandra Dugina jsme zaplaveni informacemi o tom, jaký to byl fašista, extremista a ultranacionalista. Mnozí...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.