Vstanou noví bojovníci a Trumpova úloha v dějinách

Volitelé volili nového prezidenta USA a zvolili Bidena. Že byly volby zmanipulované, viděl celý svět. Je to dnes již v podstatě jedno. Ten souboj totiž pokračuje dál...
20. 12. 2020 10:48 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/793

Donald J. Trump splnil svoji úlohu tím, že se před 4 lety stal prezidentem. V podstatě rozkopl dveře a dal světu naději, že neskončí v pekle. Po 25 letech vlády liberálních demokratů (Clinton, Bushové, Obama), kteří se rozhodli změnit svět k obrazu svému (tedy k obrazu nesvobody a zmaru), bylo na čase. Díky Trumpovi se po celém světě, hlavně v naší euroatlantické civilizaci, objevilo mnoho následovníků. Prostě vzplál oheň kontrarevoluce a hned tak nevyhasne.
 
Je jedno, jestli budou liberální demokraté dál falšovat a manipulovat volby. Je jedno, jestli budou dál lhát v médiích a označovat jiné za lháře. Je jedno, jakou odpornou agendu multikulti, genderu, lgbtq, islamizace budou šířit.
 
Jsou už dnes nedůvěryhodní. Pro většinu lidí jsou prostě jen uzurpátoři obyčejného přirozeného světa a naší civilizace.
 
V Americe se díky Trumpovi objevili další politici, kteří se rozhodli, že nebudou podporovat globální ambice těchto v podstatě bezvýznamných a prázdných politiků, kteří nutí všechny, aby žili podle jejich pravidel, která se dají srovnat s diktaturou. Zákaz svobody slova, vyhazování z práce a škol, ničení rodiny jako základu civilizace apod.
 
Může jej v budoucnu nahradit jeho dcera Ivanka Trumpová, nebo jeho syn Eric Trump, nebo je zde plejáda dalších senátorů, kongresmanů nebo guvernérů, jako je třeba guvernérka Jižní Dakoty Kristi Noem, senátor Ted Cruz atd.
 
I v Evropě je již dostatek politiků a další se přidávají i z řad aktivistů a všichni jdou tímto směrem. Přijde nová vlna těchto lidí, kteří se nenechají převálcovat "doslova pitomci", které systém globalistů generuje.
 
Jejich systém stojí v podstatě už jen na slibech mladším generacím, a ty sliby samozřejmě nikdo nedodrží. Jejich slibované "La dolce vita" bez ohledu na ostatní se konat nebude, protože budou chybět prostředky. Potřebují mladé je jen jako masu hlupců, kteří budou dělat co se jim řekne. Potřebují lidi bez fantazie, vnitřního pnutí, ochotné se nechat koupit a zastrašit bez váhání. Hlavněkdyž budou moct sloužit.
 
Jenže, vždy je nakonec na konci tunelu světlo.
 
P.S. Doba prázdných, zoufalých a nešťastných sluhů a globálního zmaru končí tak jako tak. Je přirozené, že člověk je tady od toho, aby se nenechal jen tak vláčet. Je to dané, touhu nebýt otrokem nezničí ani globalizace ani liberální demokracie.
 
Autor: Tomáš Měšťan, Praha, 13. 12. 2020

Zdroj: Nová buržoazie
 

Další články, blogy, videa

Vyjádření "mimo službu postavené" učitelky ze ZŠ Praha 6 Na dlouhém lánu, která vedla děti ke kritickému myšlení, musíme zveřejnit a...
Ve švýcarském časopisu Zeitgeschehen im Focus (ZIF) vyšel 15. 3. rozhovor s Jacquese Baudem (JB). Jacques Baud má magisterský titul v oboru...
Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.