Volby se blíží...

6. 9. 2021 18:44 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/814

Vážení přátelé,

těžká doba, kdy jsou omezovány základní lidská práva a svobody, je pro každého testem IQ. Jak jsem ostatně napsala v článku – Není to pandemie, je to IQ test. (pokud Vám nefungují prokliky, zkopírujte si odkaz a zadejte si ho samostatně - https://www.evahrindova.cz/neni-pandemie-je-iq-test)

„Celá situace nám ukazuje, kdo je jak odolný vůči propagandě a s kým můžeme do budoucna počítat. Inteligence a zkušenost se ukazuje také na pochopení politických dějů. Protože problém současného světa je politický! A politicky se musí taky řešit.“

Příležitost, jak ukázat politické pochopení situace, budeme mít už brzy. Říjnové volby budou zásadní. Dokážeme zastavit erozi lidských práv a svobod? Vrátíme naši zemi zpátky na cestu k prosperitě a k bezpečí?

Volby bohužel jsou manipulovány především přístupem médií. Vybírají si své favority a těm pochopitelně straní. Kdo se jim nelíbí, má smůlu. Pokud by média jen mlčela, bylo by to fajn. Ale média lžou a manipulují. Jedním z nejvíce očerňovaných politiků je dnes Lubomír Volný. A stejně jako jsem kdysi vydala knihu o Martinu Konvičkovi, musela jsem dát prostor i Lubomíru Volnému.

Koncem srpna vyšla kniha, kde uvidíte poslance Volného z nadhledu a více než jeho názory a postoje dostal prostor jeho život a aktivity. Každý si může udělat obrázek sám. Jsou jeho slova v souladu s činy? Je to blázen, fantasta nebo jen člověk, který ctí spravedlnost?

Podrobnosti o knize najdete zde: https://www.nastvanematky.cz/volneho-flakanec-novinka

Ke každé objednávce ode mě dostanete dárek – knihu Šest pilířů cenzury. Jen je třeba do poznámky napsat heslo: CENZURA. Možnost psát do poznámky se Vám objeví při zadávání objednávky, v kroku zadávání kontaktních údajů – jen je třeba kliknout na políčko „Zadat poznámku pro prodejce“. Je to hodnotný dárek, ale knihy vydávám proto, aby se četly, ne proto, aby se na nich vydělávalo.:-)

Knihu objednávejte zde: http://eshop.nastvanematky.cz/volneho-flakanec-aneb-volic-mezi-politiky/

 

Mějte se pěkně a zachovejte si zdraví a chladnou hlavu!

Eva Hrindová

Naštvané matky

 

 

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.