Vítejte v totalitě

„Povím vám, jaký mám problém s děvčaty. Když jsou v laboratoři, stanou se tři věci: zamilujete se do nich, ony se zamilují do vás a když je kritizujete, rozpláčou se. Možná bychom měli zřídit oddělené laboratoře pro chlapce a děvčata?“ Tento výrok vytržený z kontextu se stal kyjem, kterým byl zlikvidován významný vědec
14. 7. 2016 20:19 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/297

Kyj v ruce držela nepříliš úspěšná vysokoškolská učitelka. Osoba bez jakékoli prokazatelné kvalifikace a na štíru s pravdou dokázala takřka samotná zničit kariéru dvaasedmdesátiletého vědce světové úrovně, který se zasloužil o výzkum rakoviny.

Sílu těmto zlým lidem dává politická korektnost a feminismus. Jsme svědky novodobých politických procesů a upalování na hranicích. Zíráme na to a snažíme se přizpůsobit. Autocenzura a strach plíživě začínají ovlivňovat veřejné projevy. Čím je to jiné, jak atmosféra komunismu a nacismu? V totalitách nejhrubšího kalibru mohl být na udání kdokoliv zlikvidován - stačilo se jen odchýlit od schváleného obrazu světa. Totality přejí udavačství. Vždy byl připraven někdo, kdo záviděl a využil mechanismů k likvidaci úspěšnějších.

Dnešní totalita je horší - nastolili jsme si ji totiž dobrovolně a prokoukonout ji umí jen málokdo. Nepřítel totiž není definován stranickou knížkou ani uniformou esesáka.

Dávejte si pozor - svobodu máte jen do té doby, kdy nikoho nezajímáte. To si můžete říkat cokoliv a klidně i nekorektně. Jakmile ale začnete někomu vadit, můžou vás dostat za cokoliv! Proto se průměrným zdá, že se nic neděje! 

Zdroj: http://echo24.cz/a/wMHsb/jak-obetovat-vedce-bozstvum-politicke-korektnosti#GZRLoDTMLJ7IU8Go.01

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.