Videa

Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo chce vědět více, musí hledat sám a sám si zjišťovat informace.
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
„Žijeme v obrovské lži, která připomíná požár Reichstagu,“ říká spisovatel a moderátor talk show Dennis Prager, který je zakladatelem Prager University. Rozhovor byl natočen 15. 1. 2021.
Naše média prakticky ignorují skutečné dění ohledně prezidentských voleb v USA. Sdílíme proto důležitý projev Donalda Trumpa, v kterém uvádí mnoho důležitých faktů ohledně právoplatnosti prezidentské volby.
Slovenský doktor Igor Bukovský je dobře známý i u nás. Už mnoho let se snaží pracovat na poli prevence civilizačních nemocí a pro osvětu si založil velmi sledovaný video kanál. V současné době ho využívá jako prostor pro zmírnění hysterie a přináší velmi kvalitní informace o nemoci covid-19. Srovnatelnou osvětu v České republice nemáme.
Záznam přednášky z Brna. Paní doktorka shrnula základní fakta o očkování.
Ve videu najdete shrnutí toho, jaká propojení mezi médii a korporátními farmaceutickými firmami objevil Robert F. Kennedy ml. Podělil se o ně u příležitosti své návštěvy v Německu.
Velmi dobrý dokument, který tu nemusí dlouho vydržet. Cenzura likviduje pravdu a to zcela neomylně.
Alex Jones se postavil na stranu těch, kteří zpochybňují vyhlášení pandemie a upozorňuje na mnohé sporné momenty. Falšují se statistiky, aby se uměle navýšila čísla obětí covidu-19.

Stránky

*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.