Metody cenzury

Ve videu najdete shrnutí toho, jaká propojení mezi médii a korporátními farmaceutickými firmami objevil Robert F. Kennedy ml. Podělil se o ně u příležitosti své návštěvy v Německu.
23. 9. 2020 10:11 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/785

Shlédnout na YouTube

Cenzura se stává silným nástrojem těch, kteří mají peníze. Kupují si média, ovládají i sociální sítě. Jejich podpora politickým neziskovým organizacím a spolkům není nezištná. Získávají tak nástroje na ovládání veřejného mínění - ukryté za boj s faknews. Jestliže mát epeníze, můžete si koupit kohokoliv a získat tím kontrolu nad tím, o čem je povolená diskuse.

To společnosti neprospívá, protože bohaté korporátní firmy se tak mohou vyhnout kritice a postihu. Jedině opravdová svoboda slova je nejleopší ochranou jednotlivce. Nelze se spolehnout na média, na politiky ani na soudy. To vše lze penězi ovlivnit. Jen svoboda slova je nejlepší ochranou před nespravedlností!
 

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.