Václav Klaus pojmenoval trefně protivníky svobody a demokracie.

Prohlásil to na v projevu na mítinku AfD v Německu. Tuto stranu i nadále podporuje v jejich předvolebním souboji proti představitelům slabé a nerozumné politiky.
1. 9. 2017 22:33 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/490

Citujeme:
Podle bývalého prezidenta Václava Klause v Evropě probíhá válka. Konkrétně mezi svobodou a demokracií na jedné straně a politickou korektností a homosexualismem na straně druhé. Klaus to řekl na předvolebním mítinku německé strany Alternativa pro Německo (AfD), kterou dlouhodobě podporuje. AfD se loni v preferencích dostala až na 14 procent, nyní se pohybuje kolem osmi až devíti procent.

"Bitevní seskupení, která stojí na obou stranách, jsou nám všem dobře známá: na jedné straně, a to je moje strana, stojí svoboda, demokracie, tradiční rodina a běžné, v dějinách osvědčené lidské chování, suverenita evropských národních států, patriotismus, zahraniční cesty a pobyty namísto migrace," řekl Klaus podle textu, který zveřejnil na svém webu. Tato strana konfliktu je podle exprezidenta poměrně klidná, nenásilná, zdvořilá a připravená k diskusi.

"Na druhé straně stojí politická korektnost, multikulturalismus, humanrightismus, feminismus, genderismus a agresivita homosexualismu, masová migrace, paní Merkelová, pánové Schulz (šéf SPD) a Juncker (šéf EK), nedobrovolná a nespontánní unifikace, centralizace, harmonizace a standardizace Evropy," podotkl také Klaus, podle něhož je tato strana arogantní a agresivní.
Jak už v minulosti na akcích AfD učinil opakovaně, Klaus i dnes varoval před masovou migrací, která podle něj představuje ohrožení evropské civilizace a kultury. 

Zdroj: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/klaus-recnil-na-mitinku-afd-v-evrop...

Další články, blogy, videa

Připojujeme se k deklaraci, kterou 12. 10. sepsal Jan Mrcasík a byla zveřejněna na stránce dfens-cz.com. Je v ní shrnuto vše podstatné ohledně...
Záznam přednášky z Brna. Paní doktorka shrnula základní fakta o očkování.
Ve videu najdete shrnutí toho, jaká propojení mezi médii a korporátními farmaceutickými firmami objevil Robert F. Kennedy ml. Podělil se o ně u...
Velmi dobrý dokument, který tu nemusí dlouho vydržet. Cenzura likviduje pravdu a to zcela neomylně.
Po úspěchu knihy Prolomení hradeb byl motivován Petr Hampl napsat knihu, která bude pokračovat v definování zásadních problémů současnosti. Jako...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.