Tolerancí šátku ve škole to začíná!

V Británii řeší problém, že některé státní (!!!) muslimské školy, přikazují i malým holčičkám povinně zahalování. Stejně tak zahalování požadují soukromé muslimské školy.
25. 9. 2017 20:00 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/499

Tak vypadá islamizace v praxi. V zemi, která se vždy mohla pyšnit svobodou pro své občany, existují skupiny lidí - a stát to toleruje - které žádnou svobodu nemají. Jsou to muslimské děti, především dívky. Musí se zahalovat, dobrovolně se odsouvat do druhořadé pozice, mnohé z nich musí podstoupit obřízku, za což nejsou jejich rodiče nijak trestáni.

Opravdu toto chceme pro občany Evropy? My to nechceme.

Obzvlášť je to smutné pro rodiny, které utekly do Evropy před radikálním islámem. Ten je dohnal a v některých evropských zemích jsou muslimské komunity radikálnější, než komunity v zemích původu. 

Zdroj:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/495716/hidzab-povinne-i-pro-male-...
 

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.