Stručně a jasně o virech

Sociální sítě jsou plné odborníků, kteří mají silný názor, ale jejich znalosti jsou minimální. Když chcete hodnotit virové infekce, měli byste znát základní informace o virech jako takových. Smutné je, že takové informace si musíme pokoutně překládat z ruských médií. V našich se jen straší a počítají hypotetičtí mrtví.
23. 3. 2020 15:59 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/768

Shlédnout na YouTube

Ale ve svobodné společnosti je normální výměňovat si informace beze strachu. Je normální, že se doberete klíčových informací bez toho, abyste se museli prokousávat zakuklenými disidentskými informacemi na alternativních portálech. Dnes ostatně vidíme, jak je jakákoliv politická korektnost život ohrožující. Pokud i odborníci mírní své výroky, jen aby se nemuseli bát hysterické reakce veřejnosti, něco je špatně. Ale je otázka jestli s těmi odborníky nebo s námi.

Na sociálních sítích je dnes také plno znalců, kteří mají naprosto jasno v tom, že se nacházíme krůček od smrti. Přitom ale ani neví, že horečka je pozitivní a naše tělo zvýšenou teplotou zabíjí škodlivé viry a bakterie.

Informace od odborníka podané bez emocí jsou dobrým začátkem. Jen tak se dobereme pravdy... Hovoří Sergej Alchovskij – doktor biologických věd, vedoucí laboratoří biotechnologií Národního výzkumného centra epidemiologie a mikrobiologie ministerstva zdravotnictví Ruské federace.

Další články, blogy, videa

Připojujeme se k deklaraci, kterou 12. 10. sepsal Jan Mrcasík a byla zveřejněna na stránce dfens-cz.com. Je v ní shrnuto vše podstatné ohledně...
Záznam přednášky z Brna. Paní doktorka shrnula základní fakta o očkování.
Ve videu najdete shrnutí toho, jaká propojení mezi médii a korporátními farmaceutickými firmami objevil Robert F. Kennedy ml. Podělil se o ně u...
Velmi dobrý dokument, který tu nemusí dlouho vydržet. Cenzura likviduje pravdu a to zcela neomylně.
Po úspěchu knihy Prolomení hradeb byl motivován Petr Hampl napsat knihu, která bude pokračovat v definování zásadních problémů současnosti. Jako...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.