Stručně a jasně o virech

Sociální sítě jsou plné odborníků, kteří mají silný názor, ale jejich znalosti jsou minimální. Když chcete hodnotit virové infekce, měli byste znát základní informace o virech jako takových. Smutné je, že takové informace si musíme pokoutně překládat z ruských médií. V našich se jen straší a počítají hypotetičtí mrtví.
23. 3. 2020 15:59 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/768

Shlédnout na YouTube

Ale ve svobodné společnosti je normální výměňovat si informace beze strachu. Je normální, že se doberete klíčových informací bez toho, abyste se museli prokousávat zakuklenými disidentskými informacemi na alternativních portálech. Dnes ostatně vidíme, jak je jakákoliv politická korektnost život ohrožující. Pokud i odborníci mírní své výroky, jen aby se nemuseli bát hysterické reakce veřejnosti, něco je špatně. Ale je otázka jestli s těmi odborníky nebo s námi.

Na sociálních sítích je dnes také plno znalců, kteří mají naprosto jasno v tom, že se nacházíme krůček od smrti. Přitom ale ani neví, že horečka je pozitivní a naše tělo zvýšenou teplotou zabíjí škodlivé viry a bakterie.

Informace od odborníka podané bez emocí jsou dobrým začátkem. Jen tak se dobereme pravdy... Hovoří Sergej Alchovskij – doktor biologických věd, vedoucí laboratoří biotechnologií Národního výzkumného centra epidemiologie a mikrobiologie ministerstva zdravotnictví Ruské federace.

Další články, blogy, videa

Alex Jones se postavil na stranu těch, kteří zpochybňují vyhlášení pandemie a upozorňuje na mnohé sporné momenty. Falšují se statistiky, aby se uměle...
Tucker Carlson je komentátor pravicově konzervativní americké televize. Je ostrý jako břitva, inteligentní, vtipný, pravdivý. Nenechá se omezit...
Sdílíme kopii nahrávky z osobního video-blogu uživatele 5723michael. Přeloženo a nahráno se svolením autora.
Dr. Palewski s více jak 20 letou praxí v medicíně hovoří o faktu, že žádné studie nepotvrzují bezpečnost vakcín. Z jeho pozorování a výzkumu zjišťuje...
Velmi dobře zpracované svědectví lékařů, vědců a rodičů. Zjistíte, co vlastně vakcíny obsahují a jak se vyrábí a testují.
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.