Poznatky z odtajněných dokumentů společnosti Pfizer

Skupina 3 000 vysoce kvalifikovaných lékařů, biostatistiků, vyšetřovatelů lékařských podvodů, klinických laborantů a vědeckých pracovníků, vydává jednu zprávu za druhou, aby světu sdělila, co je obsaženo v 55 000 interních dokumentech společnosti Pfizer, které podle žádosti FDA u soudu měly být drženy pod pokličkou 75 let.
7. 6. 2022 11:19 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/821

Na základě soudního příkazu byly tyto dokumenty nuceně zveřejněny. A odborníci slouží lidstvu tím, že tyto dokumenty čtou a laicky vysvětlují. Všechny zprávy dobrovolníků najdete na stránkách DailyClout.io.

Dobrovolníci z WarRoom/DailyClout potvrdili:

Společnost Pfizer již v prosinci 2020 věděla, že vakcíny MRNA nefungují. Jejich účinnost „slábne“ a představují defacto „selhání vakcíny“. Jedním z vedlejších účinků očkování, jak věděli již měsíc po masovém nasazení v roce 2020, byl covid.

Společnost Pfizer v květnu 2021 věděla, že týden po injekci MRNA bylo poškozeno srdce 35 nezletilých, ale v USA stejně o měsíc později schválili vakcínu pro dospívající. Rodiče dostali od americké vlády tiskovou zprávu o poškození srdce až v srpnu 2021, ale to už byly očkovány tisíce dospívajících.

Společnost Pfizer věděla, že v rozporu s ujišťováním vysoce placených mluvčích a podplacených lékařů nanočástice MRNA, spike bílkoviny a lipidy, nezůstávají v místě vpichu do deltového svalu, ale během 48 hodin se dostávají do krevního oběhu, odkud se usazují v játrech, slezině, nadledvinách, lymfatických uzlinách, a pokud jste žena, tak i ve vaječnících.

Společnost Pfizer zkreslila výsledky studie tak, že téměř tři čtvrtiny účastníků studie tvořily ženy, tedy osoby, které jsou méně náchylné k poškození srdce. Společnost Pfizer ztratila záznamy o tom, co se stalo se stovkami účastníků studie.

V interních studiích se vyskytlo více než 42 000 nežádoucích příhod a více než 1 200 osob zemřelo. Čtyři z nich zemřeli v den, kdy jim byla injekce aplikována.

Nežádoucí příhody uvedené v interních dokumentech společnosti Pfizer se zcela liší od těch, které jsou uváděny na webových stránkách CDC nebo oznamovány zkorumpovanými lékaři a lékařskými organizacemi a nemocnicemi. Patří mezi ně obrovské sloupce bolestí kloubů, svalů (myalgie), masy neurologických účinků včetně roztroušené sklerózy, Guillainova syndromu a Bellovy obrny, encefalie, všech možných iterací srážlivosti krve, trombocytopenie ve velkém rozsahu, mrtvice, krvácení a mnoha druhů prasklin membrán v celém lidském těle.

Mezi nežádoucí účinky, o kterých společnost Pfizer věděla, ale vy ne, patří problémy s puchýři, vyrážky, pásový opar a herpetické stavy. Skutečně se objevilo velké množství puchýřovitých stavů, které podivně předznamenávají příznaky opičích neštovic.

Sportovci, vysokoškolští studenti a teenageři kolabují na fotbalových a jiných hřištích. Lékaři lomí rukama a kroutí hlavou. Podání společnosti BioNTech burzovní Komisi pro cenné papíry obsahuje důrazné upozornění na vedlejší účinky, kterými mohou být mdloby tak prudké, že si můžete ublížit a tato skutečnost je pro společnost BioNTech natolik závažná, že na ni upozornila burzovní Komisi pro cenné papíry. Ale ne tak důležitá, aby na to upozornili vás.

Dobrovolníci z WarRoom/DailyClout potvrdili, že lipidové nanočástice, malá tvrdá tuková pouzdra, která obsahují mRNA, procházejí amniotickou membránou. To samozřejmě znamená, že se dostávají do prostředí plodu. Procházejí také hematoencefalickou bariérou, což může pomoci vysvětlit mrtvice a kognitivní problémy po očkování MRNA, které pozorujeme. Dobrovolníci se zavrtali hluboko do zpráv o těhotenství v dokumentech společnosti Pfizer a zjistili, že ujištění, že vakcína je „bezpečná a účinná“ pro těhotné ženy, bylo založeno na studii na 44 francouzských krysách, které byly sledovány 42 dní. Vědci, kteří studii vedli, jsou akcionáři nebo zaměstnanci společnosti BioNTech (!!!).

Dobrovolníci dále zjistili, že těhotné ženy byly sice vyloučeny z interních studií, na jejichž základě byly všechny těhotné ženy ujištěny, že vakcína je „bezpečná a účinná“. Nicméně během studie otěhotnělo přibližně 270 žen. Více než 230 z nich se nějakým způsobem ztratilo ze statistik. Ale z 36 těhotných žen, jejichž výsledky byly sledovány, 28 o své děti přišlo.

Dokumenty hovoří samy za sebe.

Lidé, kteří se pokusili na tyto otázky upozornit, byli samozřejmě dehonestováni, jejich nadřízený jim vynadal, označil je za blázny a tvrdě je potrestal.

Tak co, ještě věříte, že vakcína proti covidu byla prověřená a je bezpečná?

 

Další články, blogy, videa

V těchto dnech vychází nová kniha Daniely Kovářové. Nově v nakladatelství Naštvané matky.
Nalezeno na internetu a je to tak silné, že sdílíme i bez udání zdroje... Max Kašparů má za sebou 45 let praxe dětského psychiatra, ale dnešní...
22. února 2023 okomentoval David Sant pro blog Saker Putinův projev ze dne 21. února 2023. Očekávalo se, že tento projev bude velmi významný. Po jeho...
Přetiskujeme důležitý článek známeho blogera Vidláka. Burcuje lidi, ab šli k volbám a doufá, že se podaří politiky pořádně vyděsit. Protože náš...
Po teroristickém útoku na dceru Alexandra Dugina jsme zaplaveni informacemi o tom, jaký to byl fašista, extremista a ultranacionalista. Mnozí...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.