Německo se definitivně zbláznilo

Některé zprávy dokážou svou absurditou vyrazit dech. Jako třeba tahle - němečtí experti (opravdu by mě zajímalo, co to je za "experty") se usnesli, že by bylo fajn uvalit na společnosti povinnost realizovat cíle rozmanitosti a uzákonit kvóty pro obsazování manažerských pozic přistěhovalci.
9. 8. 2016 17:35 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/313

V situaci, kdy si firmy stěžují na nemožnost uprchlíky zaměstnat pro jejich neschopnost pracovat z důvodu neznalosti jazyka a základních pracovních návyků, je tento návrh perlou všech perel.

Řadí se k absurditám typu, že teroristé vykřikující "Alláhu akbar" nemají nic společného s islámem anebo že ten, kdo chce ochránit občany před netoleratní a občany ohrožující ideologií, je rasista.

Předpokládáme, že tito experti jsou jistě zaměstnanci nějakých institucí, které zřizuje a platí Evropská unie.

Pro nás jen další silný signál, že účast ve společenství, kde má dominantní postavení Německo, je pro nás silně ohrožující.

Zdroj: http://www.ceska-justice.cz/2016/08/experti-v-nemecku-zadaji-kvoty-pro-migranty-manazerskych-pozic-ve-firmach/

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.