Naštvané matky vydávají knihu plnou nekorektního humoru

24. 6. 2019 13:12 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/730

Vážení přátelé,

dovoluji si Vás pozvat na křest nové knihy z nakladatelství Naštvané matky. V krátké době jsme spolu s autorem Josefem Provazníkem připravili k vydání soubor nejvtipnějších fiktivních zpráv z tiskové agentury Fejk Ňůs. 

Josef Provazník už nějakou dobu píše fiktivní zprávy agentury Fejk Ňůs, které si dělají legraci z politické korektnosti a z přehnaného eurohujerismu a aktivismu obecně. Titul se jmenuje „Odhalujeme Putinovy lži“ a i díky své poutavé obálce se dokázal stát bestsellerem ještě před zahájením prodeje. Je to milá zpráva – zájem knihkupců a čtenářů, kteří si knihu objednávají předem – nás překvapil.

Knihu budeme křtít ve čtvrtek 27. 6. v 17 hodin v baru Magister Kelley. Pokřtí ji Petr Hampl a autor předmluvy Ladislav Jakl. 

Podrobnosti o knize najdete zde: https://www.nastvanematky.cz/nova-kniha-plna-nekorektniho-humoru

Facebooková stránka fiktivní agentury Fejk Ňůs je zde: https://www.facebook.com/fejknus/

Mějte se pěkně a těším se na setkání s Vámi!

 

Eva Hrindová

předsedkyně spolku a nakladatelství

Naštvané matky

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.