Naštvané matky vydávají knihu plnou nekorektního humoru

24. 6. 2019 13:12 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/730

Vážení přátelé,

dovoluji si Vás pozvat na křest nové knihy z nakladatelství Naštvané matky. V krátké době jsme spolu s autorem Josefem Provazníkem připravili k vydání soubor nejvtipnějších fiktivních zpráv z tiskové agentury Fejk Ňůs. 

Josef Provazník už nějakou dobu píše fiktivní zprávy agentury Fejk Ňůs, které si dělají legraci z politické korektnosti a z přehnaného eurohujerismu a aktivismu obecně. Titul se jmenuje „Odhalujeme Putinovy lži“ a i díky své poutavé obálce se dokázal stát bestsellerem ještě před zahájením prodeje. Je to milá zpráva – zájem knihkupců a čtenářů, kteří si knihu objednávají předem – nás překvapil.

Knihu budeme křtít ve čtvrtek 27. 6. v 17 hodin v baru Magister Kelley. Pokřtí ji Petr Hampl a autor předmluvy Ladislav Jakl. 

Podrobnosti o knize najdete zde: https://www.nastvanematky.cz/nova-kniha-plna-nekorektniho-humoru

Facebooková stránka fiktivní agentury Fejk Ňůs je zde: https://www.facebook.com/fejknus/

Mějte se pěkně a těším se na setkání s Vámi!

 

Eva Hrindová

předsedkyně spolku a nakladatelství

Naštvané matky

Další články, blogy, videa

Tucker Carlson je komentátor pravicově konzervativní americké televize. Je ostrý jako břitva, inteligentní, vtipný, pravdivý. Nenechá se omezit...
Sdílíme kopii nahrávky z osobního video-blogu uživatele 5723michael. Přeloženo a nahráno se svolením autora.
Dr. Palewski s více jak 20 letou praxí v medicíně hovoří o faktu, že žádné studie nepotvrzují bezpečnost vakcín. Z jeho pozorování a výzkumu zjišťuje...
Velmi dobře zpracované svědectví lékařů, vědců a rodičů. Zjistíte, co vlastně vakcíny obsahují a jak se vyrábí a testují.
Vědecké otázky by měly bát vyslyšeny. Protože řešení krize okolo koronaviru zasáhne životy mnoha lidí.
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.