Naštvané matky podporují francouzské policisty - naše média mlčí!

Více jak týden to ve Francii vře. Policisté se bouří a volají po větších pravomocech. Chtějí zbraně - což by mělo být u policie normální - a chtějí mít možnost je používat. Útočníci z no-go zón jsou po zadržení policií souzeni a často jsou osvobozeni a trestáni jsou policisté, kteří se snaží v těchto vyloučených čtvrtích udržovat pořádek. Soudy je trestají za použití obranných prostředků. Situace je těžko udržitelná. Naštvané matky stojí na straně policistů, kteří jsou prvním nárazníkem v občanské válce, která fakticky zuří a stále se stupňuje. Odvážným policistům vyjadřujeme aspoň morální podporu.
24. 10. 2016 14:57 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/342

Pozdrav a podpora francouzským policistům

Zdravíme vás přímo ze středu Evropy -  z České republiky. Jsme skupina občanů, která je velmi nespokojená s vývojem v EU i v naší zemi. Naše skupina se jmenuje Naštvané Matky podle žen, které jako první skupinu založily. Nyní jsme ale skupina mnohem širší, ženy i muži, a společně usilujeme podle svých možností o to, aby se politika vrátila tak kam patří, tedy do rukou občanů, kteří si volí své zástupce. Nechceme, aby o našich životech rozhodovala nadnárodní uskupení, tím méně určité osoby v pozadí, které prosazují své pochybné zájmy proti zájmům občanů. Usilujeme o návrat k přirozenosti a bráníme se snahám o zbavování identity a odnárodňování států.

Naše média nás téměř neinformují o dění ve Francii a v celé Evropě. Hledáme si ale zdroje různé, a tak máme poměrně přesné informace o vašem protestu. Věřte, že víme, jakému stresu a nebezpečí a to i kvůli přesčasovým hodinám, jste v době výjimečného stavu ve své službě vystaveni. Chráníte občany před hrozbou terorismu, riskujete zdraví a životy. Odpovědnost za zoufalou situaci však nese někdo úplně jiný. Někdo kdo má a ještě bude mít, bohužel, na svých rukou krev.

Myslíme na vás ve vašem protestu, jsme s vámi a prosíme – vydržte!

 

Naštvané Matky

Česká republika

 

Francouzský překlad:

Salut et soutien aux policiers français

Nous vous saluons du cœur de l'Europe – la République Tchèque. Nous sommes un groupe de citoyens mécontents de l'évolution de l'Union Européenne et de notre pays. Nous nous appelons « Mères en colère », d'après nos fondatrices, mais aujourd'hui, notre groupe, de plus en plus large, contient des femmes et des hommes, qui se battent tous ensemble pour que la politique revienne dans les mains des citoyens qui votent pour leur représentant. Nous ne voulons pas que nos vies soient dictées par de grandes corporations internationales ni par des personnes comme Soros, qui agissent à leur profit plutôt qu'au notre. Nous nous efforçons de revenir vers les traditions, la simplicité et nous ne voulons pas perdre l'identité nationale.

Nos médias ne nous informent que peu du quotidien en France et du reste de l'Europe, mais grâce à nos recherches nous avons trouvé des informations assez précises sur le motif de vos protestations. Croyez-nous, nous savons quelle pression, quel danger et quels horaires supplémentaires vous devez subir pendant cet état d'urgence. En protégeant les citoyens devant la menace terroriste, vous risquez votre santé et votre vie. La responsabilité de cette situation pénible incombe à quelqu'un d'autre que vous. Quelqu'un qui a et qui aura malheureusement encore le sang sur ses mains.

Nous pensons à vous, et dans ces protestations nous sommes avec vous et s'il vous plaît – tenez bon!

Mères en colère

République Tchèque

 

 

 

Další články, blogy, videa

V těchto dnech vychází nová kniha Daniely Kovářové. Nově v nakladatelství Naštvané matky.
Nalezeno na internetu a je to tak silné, že sdílíme i bez udání zdroje... Max Kašparů má za sebou 45 let praxe dětského psychiatra, ale dnešní...
22. února 2023 okomentoval David Sant pro blog Saker Putinův projev ze dne 21. února 2023. Očekávalo se, že tento projev bude velmi významný. Po jeho...
Přetiskujeme důležitý článek známeho blogera Vidláka. Burcuje lidi, ab šli k volbám a doufá, že se podaří politiky pořádně vyděsit. Protože náš...
Po teroristickém útoku na dceru Alexandra Dugina jsme zaplaveni informacemi o tom, jaký to byl fašista, extremista a ultranacionalista. Mnozí...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.