Napravovači lidí

Všimla jsem si, že tzv. sluníčkáři alias napravovači lidí mají značný problém s logikou a logickým myšlením jako takovým.
11. 4. 2016 00:00 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/369

Autor: Misha Julišová, 11.04.2016

Všimla jsem si, že tzv. sluníčkáři alias napravovači lidí mají značný problém s logikou a logickým myšlením jako takovým. Často jde o absolventy humanitních škol. Zřejmě by bylo vhodné, aby i na humanitních oborech vyučující studenty více vedli k logické analýze dějů a tím jim zprostředkovali a umožnili lépe fokusovat realitu.

Vypadá to, že studenti jsou vedeni pouze k filozofickým úvahám na bázi dojmů a domněnek, které jsou mylně vydávány za stejně legitimní obraz reality, jako fakty a logickými analýzami podepřené teze. Výsledek tohoto generačního filozofického proudu máme možnost nyní okusit na vlastní kůži! Lidé, jež jsou v EU u moci, někteří politici, některé elity, někteří novináři atd., bez jakékoliv zodpovědnosti za svoje činy, jsou schopni zatáhnout celé národy a kontinenty do nebezpečných a hrůzných situací, jež mohou způsobit tragédii minimálně pro celou Evropu a pro většinu Evropanů.

Tito novodobí napravovači lidí z důvodu svého iluzorního a naivního zaměření reality vykonstruovali špatné a mylné „sociální projekty“, které hodlají násilím aplikovat do společnosti. Škody jejich konání budou fatální a budou je odčiňovat celé generace. Na této smutné skutečnosti je pikantní, že napravovači ani pod tíhou kritických argumentů a důkazů týkajících se jejich osudových omylů, jež se na ně sypou ze všech stran a vyskytuje se jich již přehršel, nejsou schopni poopravit si svůj pochybený a zkreslený pohled na realitu, naopak se z nich stávají ještě větší fanatici pro „svoji věc“, a nadále pokračují ve svém díle zkázy.

Celý fenomén napravovačů lidí je pokus o další umanutý hloupý sociální konstrukt a pro Evropu a Evropany obrovské neštěstí, které nás může tragicky osudově multifaktoriálně poznamenat. Zahrnuje totiž celý konglomerát skutků a akcí, které tito novodobí sociální inženýři hodlají ve společnosti realizovat. Aby podpořili a umocnili svoje snahy, apelují u veřejnosti na tzv. korektnost, za kterou ve skutečnosti schovávají svůj pokus o cenzuru kritických názorů. Snaží se tak vyřadit celý jeden kritický názorový proud z demokratické diskuse, a to zcela nedemokratickými metodami. Jestli toto jejich konání zároveň zapadá do plánů „mocných zájmových skupin“, a proto má tak výjimečné politické krytí, je další velké téma k diskusi.

Jako mimořádně nebezpečné pak vidím jejich snahy bagatelizovat a omlouvat mnohé ďábelsky zlé ideologie. Je to z jejich strany zcela účelová záležitost, která má posloužit ke snazšímu zakomponování jejich sociálních projektů do společnosti. Z poslední doby je zřejmě nejabsurdnější bizarní výrok, ke kterému se hlásí skupina lidí z HateFree, a který je pro jejich „vizi“ světa typický:

„Holocaust způsobili nacisté (ne nacismus jako takový). Teroristické útoky konají islámští radikálové (ne islám jako takový).“

V jednom komentáři je v jedné větě skvěle poukázáno na skutkovou podstatu a nezodpovědnost, s kterou jdou tito překrucovači obsahů na „trh idejí“, což je velmi zásadní vlastnost jejich konání:

„Je to přesunování viny na pěšáky dějin, zatímco se tito ideologové snaží vyvinit jakožto inspirátoři a tvůrci zrůdných koncepcí.“

Co říci závěrem, nenechejme se opět převálcovat hrubou silou ani rafinovanou manipulací. Přemýšlejme kriticky a chraňme si svoji civilizaci, svoje hodnoty, které bereme již dlouhodobě jako samozřejmost. Zachraňme si svoji demokratickou budoucnost a neodevzdávejme ji podvoleně do rukou pomatenců nebo do rukou novodobých diktátorů.

Blog: http://pravyprostor.cz/napravovaci-lidi/

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.