Nabídka nového titulu z nakladatelství Naštvané matky

10. 7. 2019 12:02 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/733

Vážení přátelé,

činíme zadost zákonné povinnosti a nabízíme Vám náš nový titul. Knížka Odhalujeme Putinovy lži autora Josefa Provazníka je zábavným čtením. Autor paroduje zprávy z denního tisku a dělá si tak legraci z politické korektnosti. Ale úsměv vám může mrznout na tváři... Co je totiž dnes absurdní, zítra může být realitou.:-)

Podrobnosti najdete zde: https://www.nastvanematky.cz/nova-kniha-plna-nekorektniho-humoru

Knihu nabízíme samostatně za standardních 200 Kč včetně DPH (nejsme plátci daně).

Pokud si ke knize objednáte i jeden nebo druhý nebo oba naše další nabízené tituly, dostanete od nás každý za 100 Kč. Například - Odhalujeme Putinovy lži, Martin Konvička (rozhovor a blogy), Prolomení hradeb od Petra Hampla - všechny tři tituly dohromady za 300 Kč. 

Více o knize Prolomení hradeb najdete zde: https://petrhampl.com/prolomeni-hradeb

Více o knize Martin Konvička: https://www.nastvanematky.cz/martin-konvicka-je-neustale-umlcovan-proc-asi-odpoved-najdete-v-kniznim-rozhovoru

 

Poznámka - pokud se Vám neotevřou odkazy, zobrazte si newsletter na webu (proklik v horní části mailu), nebo si jednotlivé odkazy zkopírujte a otevřete ve svém prohlížeči samostatně. Děkujeme za pochopení.

 

Za nakladatelství Naštvané matky

Eva Hrindová

Další články, blogy, videa

Tucker Carlson je komentátor pravicově konzervativní americké televize. Je ostrý jako břitva, inteligentní, vtipný, pravdivý. Nenechá se omezit...
Sdílíme kopii nahrávky z osobního video-blogu uživatele 5723michael. Přeloženo a nahráno se svolením autora.
Dr. Palewski s více jak 20 letou praxí v medicíně hovoří o faktu, že žádné studie nepotvrzují bezpečnost vakcín. Z jeho pozorování a výzkumu zjišťuje...
Velmi dobře zpracované svědectví lékařů, vědců a rodičů. Zjistíte, co vlastně vakcíny obsahují a jak se vyrábí a testují.
Vědecké otázky by měly bát vyslyšeny. Protože řešení krize okolo koronaviru zasáhne životy mnoha lidí.
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.