Mnichov: Syrská rodina mučila dceru kvůli neislámskému chování

Normálně zpravodajské články nepřetiskujeme, ale tento je nadčasový a na konkrétních příkladech ukazuje nemožnost integrace muslimských migrantů do demokratických společností. Kvůli tomu, že se 16letá syrská dívka Lela zamilovala a měla přítele, trápila a mučila ji její rodina několik týdnů. Věřící islámská rodina proti ní důsledně obrátila veškerou nenávist, kterou korán proti neposlušným ženám a neislámskému chování obsahuje. To, že to byla vlastní dcera jen zdůrazňuje, jaký ideologický jed se přelil ze „svaté knihy“ „proroka“ Mohameda do hlav otce a bratra nešťastné Lely. Kopali dívku do hlavy a obličeje, vyhrožovali jí, že ji uříznou hlavu, mučili ji hladem a žízní.
28. 11. 2018 10:58 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/694

Otec dívky Muhammad hrozil své dceři, že ji unesou do Sýrie a násilně ji provdají za muslima. Také jí přikázali, aby vylízala svým jazykem toaletu. Matka Rhana všechno dovolila a zasáhla až při ponižujícím mučení s toaletou – to bylo pro jinak poslušnou muslimskou ženu už příliš.

Zapálení muslimové ukazují stále znova zejména v chování vůči svým vlastním dcerám, jak se u nich transformuje láska k bližnímu – a to i z vlastní krve - na brutální smrtící instinkt. Příroda rozvinula hlubokou lásku k vlastním dětem jako velmi silný emoční faktor už z důvodu přežití rodu. Otec proto NIKDY nezabije svou vlastní dceru a bratr nezabije svou sestru. Islám je schopen tyto instinkty zničit a přetvořit navenek přátelské lidi na chladné smrtící stroje.

Jeden příklad ze Schweinfurtu: majitel kebabárny Mehmet Ö., který byl vždy milý ke všem svým zákazníkům, ubodal jedné noci svou 15letou dceru Busru v opravdovém návalu krvežíznivosti 68 bodnutími (zdroj zde), protože měla stejně jako Lela (a dalších zjištěných 200 obětí "vraždy ze cti" v Německu) přítele. Při výslechu vrah své dcery vypověděl, že ona nechtěla jít “muslimskou cestou“ a on ji proto „zachránil“ (odkaz zde).

V případě Mnichova se mučení rodiny Muhammadů dostalo před soud. Zprávu o tom přineslo několik novin, ale všechny se při tom dokázaly bravurně vyhnout i jen zmínce o islámu. Podle novin BILD (odkaz zde) držel soudce vůči islámské rodině v soudní síni angažovanou řeč: "Žijete v této zemi šest let. Neumíte mluvit německy, jen sedíte doma, neúčastníte se života. Ve vaší kultuře má žena nižší postavení než muž. To je hloupost."

Zneužitá dcera u soudu svědčit nemusela. Pravděpodobně pod masivním tlakem napsala v dopise, tak jak to předepisuje islámský zákon šaria, že nechce, aby její rodina skončila ve vězení. Proto dostal otec Mohamed dvouletý podmíněný trest, bratr Mohamad jednoletý a matka varování a povinnost, zúčastnit se kurzu němčiny. Mimoto jim zakázal soudce kontakt s dívkou. Stejně jako advokáti těchto muslimských mučitelů vyjádřil soudce naději, že se rodina časem opět spojí. Absolutně naivní naděje, stejně tak jako zacházení naší zcela degenerované společnosti s touto vysoce agresivní ideologií:

Peter Pospíšil a Benedikt Stehle, obhájci matky a syna, doufají, že "rodina může být opět spojena". Soudce Grain také řekl: "Doufám, že se vrátí. Ale ne jako pes, ale jako rovnocenná osoba!"

Islám „live“ uprostřed Mnichova. Charakteristický detail tohoto působivého případu islámské hrůzy přináší také Süddeutsche Zeitung: oba Mohammedové necítí zcela zjevně žádný pocit viny, protože měli tu drzost se na lavici obžalovaných pošklebovat.

Takhle se chovají muslimové a jejich chování je zcela v souladu s jejich islámským právem, právem šaría. 

Celková naivita a naprostá neznalost degenerované západní společnosti vůči tvrdé a nekompromisní islámské „kultuře“ je vidět v rozsudku: Otec dostal zákaz kontaktů a kdyby potkal svou dceru náhodou na ulici, měl by se jí vyhnout. To připomíná praštěnou radu starostky Rekerové z Kolína nad Rýnem, která radila německým ženám, aby si od mohamedánů, kteří je chtějí znásilnit udržovaly vzdálenost „na délku paže“. (odkaz zde)

Podle novin „tz“ (odkaz zde) to vypadá, že jediný, komu je jasné, že se dívka, která se jako jediná z celé rodiny integrovala do německé společnosti, nachází ve smrtelném nebezpečí, je státní zástupce. Prokurátor Ulrich prohlásil: "Lela se musí bát o svou bezpečnost a musí se skrývat." Proto se také zdržuje na tajném místě. 

V rozumné, zdravé společnosti by člověk poslal otce, bratra a matku zpět do jejich islámské vlasti, kde se mohou neomezeně oddávat své „kultuře". Zároveň by intenzivně pečoval o dceru, u které jako jediné je šance, že se ji podaří odislamizovat a udělat z ní tak plně integrovaného člena naší svobodné a demokratické země.

Článek vyšel 27.11.2018 na největším německém politickém blogu PI-NEWS.NET - http://www.pi-news.net/2018/11/muenchen-syrische-familie-folterte-tochter-wegen-unislamischem-verhalten/

Další články, blogy, videa

Velmi dobrý dokument, který tu nemusí dlouho vydržet. Cenzura likviduje pravdu a to zcela neomylně.
Po úspěchu knihy Prolomení hradeb byl motivován Petr Hampl napsat knihu, která bude pokračovat v definování zásadních problémů současnosti. Jako...
Alex Jones se postavil na stranu těch, kteří zpochybňují vyhlášení pandemie a upozorňuje na mnohé sporné momenty. Falšují se statistiky, aby se uměle...
Tucker Carlson je komentátor pravicově konzervativní americké televize. Je ostrý jako břitva, inteligentní, vtipný, pravdivý. Nenechá se omezit...
Sdílíme kopii nahrávky z osobního video-blogu uživatele 5723michael. Přeloženo a nahráno se svolením autora.
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.