Miloš Zeman je prezident České republiky a hájí zájmy jejích občanů. Tak se má chovat prezident!

Přestože Miloš Zeman podporoval Evropskou unii a dokonce si na hrad vyvěsil vlajku EU, nyní - evidentně pod tlakem okolností - svůj proevropský postoj opustil.
13. 9. 2017 22:12 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/493

S evropskými politiky si nerozumí a nesouhlasí s jejich politikou. Není divu - i největší ignorant vidí, že masová migrace lidí s jinými kulturními zvyky prostě nefunguje a místo integrace jsme svědky násilí, rozvratu a chaosu, který nemohou státní složky evropských zemí zvládat.

Stejně tak jsou absurdní sankce vůči Putinovu Rusku. Poškozují maximálně naše výrobce a to není pro občany ČR dobré. 

Protože si uvědomujeme sílu propagandy, velmi vítáme, že hlas pana prezidenta se odlišuje od vládní a proevropské rétoriky našich politiků a mediálních celebrit a díky němu můžou být lidé konfrontováni i s jinými postoji, než s těmi slabošskými a patolízalskými. Děkujeme!

Zdroj: http://www.ceska-justice.cz/2017/09/milos-zeman-odmitl-prijeti-migrantu-...
 

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.