Mění Německo migrace? A jak mění nás?

Po útoku v Německu se zase ozývají hlasy, jak je v Německu vše v pořádku, jak migrace Německo nijak nezměnila. Velmi trefně na to zareagoval v diskusi v naší skupině Naštvané matky její člen, Stanislav Dupač. Jeho příspěvek přetiskujeme.
8. 4. 2018 11:19 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/605

Já jsem v Německu, je tu klid a nic se neděje, to je pravda. Občas někdo někde zahyne při teroristickém útoku, těch není moc, to víme i z médií, občas znásilní nějakou dívku, toho je více, ale není to samozřejmě na ulicích zřetelné. Proto kdo sem přijede nic nevidí, ale roste počet lidí, kteří mají někoho známého, nebo příbuzného, komu se něco stalo. 

Je otázkou času, kdy ten hrnec trpělivosti přeteče. 

Ale také je možné, že Němci jako poslušný národ a z velké části křesťané, jen sklopí hlavy a ponesou svůj kříž a to tak dlouho, až Německo už nebude Německo. 

Ano je tu klid, ale když se pohybujete ve větším městě, třeba v nákupním centru, polovina lidí kolem Vás nejsou Němci a nejsou ani Evropané. 

V některých městech přes den potkáte v nákupním centru třetinu žen zahalených. To je horší stav, než když jsem pobýval před třemi lety v Istanbulu. V některých městech jsou ulice jen s obchody a restauracemi s tureckými a arabskými názvy. Být Němcem jsem nespokojen, neb mizí Německo Němců. Snad je přirozené, že každý by měl hájit svůj národ, jeho kulturu a dnes se ukazuje, že snad i svou rasu. Kdybych neslyšel výkřiky německých politiků o tom, jak má zmizet světlovlasý a modrooký člověk z Německa, tak bych se rasou asi nikdy nezabýval. Ale já prostě mezi modrookými a zelenookými a světlovlasými lidmi vyrostl a miluji holky s kůží jak vanilková zmrzlina. Nemohu si pomoci, nechci aby tahle rasa zmizela.

Je mé přání rasizmus? Ne! Rasizmus jsou nenávistné výkřiky některých Německých politiků. A je můj strach odůvodnitelný? Je! Jednak tmavé rasy jsou geneticky dominantnější a tedy míšením časem zmizí modré oči i světlá kůže a světlé vlasy. Zajímavé je, že zastánci imigrace jsou právě zelení, kteří brání každý živočišný druh a každou jeho podskupinu a mluví o genetické pestrosti. Na lidi to ale neplatí :-)

To je jeden důvod - druhý je, že jsem také jen živý tvor a každý normální živý tvor hájí své stádo, hejno, tlupu. A také se mi nelíbí, když nějaký německý politik slibuje zánik modrookým lidem jako jsem já a blondýnám jako je má žena a tudíž i našim budoucím dětem. Takové výkřiky v Reichstagu zaznívaly za Hitlera, dnes to začíná být podobné, jen barvy se obrátily. (Kdo nevěří, ať se podívá na projevy poslankyň od Zelených a projevy dalších politiků... Projev Merkel o nutnosti integrace Němců a o tom jak porostou v Německu mešity, je hrůza sama.)

Podívejme se na to, jací "rasisté" jsou Japonci. I Okamura jako míšenec tam nedokázal žít. A vyčítá to Japoncům někdo? Ne, každý chápe, že je to jejich země. A také nejsou bílí, jak by mohli být rasisté, že? Ale oni nejsou rasisté, oni jen hájí svoji zemi, pro svůj národ. 

Doma mám knihy o osvobozeneckých hnutích v Africe a latinské Americe, byl to můj koníček a přál jsme těm lidem tam a i nyní přeji, aby mohli žít ve svých zemích dle svých zvyků a svrchovaně sami mezi sebou. Přeji si, aby každý národ měl svou zemi, kterou si zařídí po svém. To přeji jim, ale také nám!
Ovšem neobracejme svoji zášť k těm barevným příchozím. To je příliš snadné - oni jsou snadno rozlišitelní a právě tím, jak mění naše okolí svou přítomností, mohou přitahovat naši nelibost. Jenže oni sami nejsou příčinou, oni jsou důsledkem něčí politiky. 

Když vám holubi poserou dvůr, nezlobte se na ně, zlobte se na toho, kdo jim na ten dvůr sype zrní!

Samozřejmě je třeba odsuzovat islám, neb to je ideologické a nám nepřátelské zlo. Ale je třeba nehledat příčinu v imigrantech, my potřebujeme dostat od vesla lidi, co je sem pouští, vozí, živí je a platí. A taky ty, co umlčují všechni, kteří říkají, že to není dobře. Neztrácejte sílu s posmívaním se barevným, co u nás neumí žít, neztrácejte sílu s nenávistí k nim. Tuto sílu vrhněte na lidi, kteří jsou mezi námi a je třeba zesměšňovat a diskreditovat všechny multikulty blázny, socialisty co rozdávají z našich daní a politiky, kteří aby měli klid nebo dostali dotace z EU minimálně mlčí, nebo to celé podporují! 

Věnujte svoji energii tomu, abyste ty lidi rozpoznali a snažte se zařídit tak, aby nebyli voleni, aby se nedostávali k funkcím, aby byli jen k smíchu!
To pak může znamenat, že proud imigrantů ustane a ustane i sociální protěžovaní lidí, kteří si podporu nezaslouží. 

Ještě dovětek. V létě jsem byl na vandru v Rumunsku. Je to chudá země a sociálními dávkami evidentně neplýtvá. Potkávali jsme tam skupiny Romů, vždy pracovali, muži i ženy, dělali v lesích a na opravách silnic a vypadali spokojeně, zdravili jsme se, smáli se na nás. Nikde jsem neviděl, že by se dopoledne potulovali po ulicích se zlatými řetězy na krku a posedávali na lavičkách v centrech měst. 

Socialismus a páchání dobra je totiž zlo, které poškozuje sebevědomí lidí a vztahy mezi různými skupinami obyvatel!

Stanislav Dupač

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.