Máte u nás dárek - vyberte si knihu.:-)

20. 3. 2021 18:11 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/803

Vážení přátelé,

Po delší době se zase ozývám. Mám k tomu mimořádně šťastný důvod. Do světa jsem vypravila 10. jubilejní publikaci nakladatelství Naštvané matky. Tentokrát se nám podařilo všechno trefit ideálně – vhodnou dobu (vzhledem k obsahu), výmluvnou obálku a samozřejmě výbušný text.

Naše novinka se jmenuje Šest pilířů cenzury aneb příručka moderního Koniáše.

Kniha je extrémně poučná, protože přesně popisuje moderní způsoby cenzury, které se o dost liší od "komunistických" praktik. Mnohé způsoby cenzurování se schovávají za "bohulibé" ověřování pravdy a za "umlčování" zla. Ostatně celá druhá půlka knihy je plná konkrétních a dobře zdokumentovaných případů z poslední doby.

Na jednom místě jsou představeny všechny běžné praktiky, které pomáhají marginalizovat nepodporované názory i jejich nositele. Bohužel většina lidí chápe popisované praktiky jako bohulibé, jako nutnou cestu k pravdě. 

Kniha je rozdělena do dvou částí:

1.  První část představuje některé nejběžnější argumenty, jimiž je zavedení cenzury zdůvodňováno. Autor je rozporuje a poukazuje na jejich slabé stránky.

2.  Druhá část obsahuje řadu konkrétních případů současné cenzury, a to jak ve světě, tak u nás. Na těchto případech se ukazuje, že iniciátoři cenzurních zásahů neměří všem stejným metrem a jejich skutečným cílem není hledání pravdy, ale umlčení politických oponentů.

Příklady v druhé části knihy jsou poučné a odstrašující. Po přečtení knihy můžete odhalit i ve svém vlastním chování cenzorské choutky. Každému je totiž občas něco nepříjemné nebo nesympatické, neměli bychom si ale zvykat na možnost námi neoblíbené jevy nebo myšlenky mazat a likvidovat.

A protože vás mám ráda a je to naše jubilejní 10. publikace, mám pro vás dárek! Kdo si objedná na našem e-shopu knihu o cenzuře, může dostat druhou knihu zdarma jako dárek. Vyberte si z tří titulů, které si už na sebe vydělaly a mám je pro vás k dispozici. (Pád modrého ptáka, Odhalujeme Putinovy lži nebo Martin Konvička). Knihu, kterou si vyberete jako dárek, uveďte do poznámky.

Věřím, že vám naše kniha pomůže lépe se orientovat v záplavě zpráv, které se na nás valí a jen těžko se v nich orientuje.

Objednávejte zde (a nezapomeňte si vybrat dárek!): http://eshop.nastvanematky.cz/sest-piliru-cenzury-oto-jurnecka/

 

Mějte se pěkně a zachovejte si zdraví a chladnou hlavu!

Eva Hrindová

Naštvané matky

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.