Islám je zlo!

Budeme to opakovat tak dlouho, dokud se problém nezačne skutečně řešit. ISLÁM JE ZLO!
17. 7. 2016 09:03 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/299

Minuty ticha za nevinné oběti terorismu nic neřeší. Trapné kladení věnců a zapalování svíček politiky nic neřeší. Když to udělá občan, je to vyjádření piety, když to dělá politik, je to alibismus! Chci slyšet návrhy na řešení!

Očekáváme jasné pojmenování problému a jeho razantní řešení! Islám je zlo světa a ustupování zlu je tragédie, která dopadá především na nevinné.

Potřásání rukou amerického prezidenta s tureckým prezidentem je výsměch svobodné společnosti. Bratříčkování s Tureckem je znak slabosti. Copak nám historie neukazuje, kam taková slabost vede?

Soucítíme se všemi oběťmi teroristických útoků a vyjadřují obdiv těm tureckým vojákům, kteří chtěli zastavit dnes už nezvratnou islamizaci své země. Jsou to hrdinové. Své hrdinství zaplatí životem.

Evropští a světoví politici jsou ubožáci, kteří vedou Evropu a svět do zkázy - do nesvobody, útlaku, chudoby a nespravedlnosti. Naši politici jim v tom velmi zdatně sekundují. A kdo je bude volit, stává se jejich spolupachatelem a údaje v horní části obrázku budou jen přibývat - a už to nebudou názvy z cizích zemí, za pár let tam budou jména našich měst!

16. 7. 2016

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.