Islám je zlo!

Budeme to opakovat tak dlouho, dokud se problém nezačne skutečně řešit. ISLÁM JE ZLO!
17. 7. 2016 09:03 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/299

Minuty ticha za nevinné oběti terorismu nic neřeší. Trapné kladení věnců a zapalování svíček politiky nic neřeší. Když to udělá občan, je to vyjádření piety, když to dělá politik, je to alibismus! Chci slyšet návrhy na řešení!

Očekáváme jasné pojmenování problému a jeho razantní řešení! Islám je zlo světa a ustupování zlu je tragédie, která dopadá především na nevinné.

Potřásání rukou amerického prezidenta s tureckým prezidentem je výsměch svobodné společnosti. Bratříčkování s Tureckem je znak slabosti. Copak nám historie neukazuje, kam taková slabost vede?

Soucítíme se všemi oběťmi teroristických útoků a vyjadřují obdiv těm tureckým vojákům, kteří chtěli zastavit dnes už nezvratnou islamizaci své země. Jsou to hrdinové. Své hrdinství zaplatí životem.

Evropští a světoví politici jsou ubožáci, kteří vedou Evropu a svět do zkázy - do nesvobody, útlaku, chudoby a nespravedlnosti. Naši politici jim v tom velmi zdatně sekundují. A kdo je bude volit, stává se jejich spolupachatelem a údaje v horní části obrázku budou jen přibývat - a už to nebudou názvy z cizích zemí, za pár let tam budou jména našich měst!

16. 7. 2016

Další články, blogy, videa

Připojujeme se k deklaraci, kterou 12. 10. sepsal Jan Mrcasík a byla zveřejněna na stránce dfens-cz.com. Je v ní shrnuto vše podstatné ohledně...
Záznam přednášky z Brna. Paní doktorka shrnula základní fakta o očkování.
Ve videu najdete shrnutí toho, jaká propojení mezi médii a korporátními farmaceutickými firmami objevil Robert F. Kennedy ml. Podělil se o ně u...
Velmi dobrý dokument, který tu nemusí dlouho vydržet. Cenzura likviduje pravdu a to zcela neomylně.
Po úspěchu knihy Prolomení hradeb byl motivován Petr Hampl napsat knihu, která bude pokračovat v definování zásadních problémů současnosti. Jako...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.