EU nám chce omezit právo držet zbraň!

Evropská unie přijala směrnici, která omezuje držení zbraní.
7. 7. 2016 15:15 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/270

V situaci, kdy roste terorismus - a ten se pochopitelně legálně drženými zbraněmi nezdržuje - je tento krok až sebevražedný.

Naši politici deklarují, že s touto směrnicí nesouhlasí. Vydrží jim ale tento odpor i tehdy, když budou v Evropské komisi přehlasováni? Postaví se slábnoucí a rozpadající EU i při hlasování ve sněmovně u nás doma? Sledujte své politiky, kteří dnes vyjadřují odpor k zpřísněné směrnici.

Jestli směrnici ve sněmovně schválí, ukazují jen svou zaprodanost a slabost. Nastal čas se hloupým směrnicím EU postavit!

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.