Česká republika odmítá pakt o migraci

Evropa se probouzí - je to pomalé, ale děje se to. A my můžeme být rádi, že probouzení Evropy s tahounem Itálií, Le Penovou ve Francii, Rakouskem a Maďarskem spolu s Polskem, dělá velký tlak i na naši vládu.
4. 11. 2018 00:00 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/708

Díky tomu všemu se zdráhavě přidává i Babiš a začíná tak podporovat i prezidenta. Zatím jsou to jen slova, ale uvidíme, jestli přijdou i činy. Globální pakty o migraci jsou tak velký průšvih, že by bylo ostudné je přijmout. 

V té souvislosti se musím pozastavit nad pasivitou našich občanů. Jakoby se ty velké evropské bitvy odehrávaly mimo ně. Když vyzvu lidi k nějaké aktivitě, odezvou je mlčení. Jakoby se vyčerpali minulými bitvami, které jsme vedli za prosazení realistického obrazu islámu. 

Jenže válka pokračuje - i když vláda odmítne pakt o migraci, může ze zálohy donutit sněmovnu ratifikovat Istanbulskou úmluvu. Senát jsme prohráli, tam asi tahle tajná zbraň šílených gender fanatiků projde. Je třeba apelovat na poslance a senátory, psát jim dopisy, chodit do jejich poslaneckých kanceláří, řvát všude možně. Tady nám Evropa nepomůže... 

Znáte je, jak se pomateným aktivistům pustí kousek prostoru, je těžké si ho vzít zpátky. To je takový problém zjistit si, kdo je váš poslanec a napsat mu od plic, co si myslíte o Istanbulské úmluvě? Poslanci musí cítit, že by ratifikací naštvali hodně svých voličů.

Ale teď děkujme Evropě, která dotlačila našeho premiéra k ráznému vyjádření. Ne silný tlak našich občanů, ale především tlak okolní Evropy. A to se počítá!

Eva Hrindová
 

 

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.