Burkyny. Dalši prasarna, zakryvajici přichazejici totalitu.

Ogurkova sezona vrcholi. Novinaři nemaju co psat, bo Topolanek, kery nas kdysik dobře reprezentoval u stareho Berluskonyho, kajsik zmizel. Nečasova domina už tež neni zajimava, bo ji kombajner neprokazal ani tu zatajenu kabelku.
17. 8. 2016 11:11 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/367

Autor: Ladislav Větvička,17.8.2016

Ogurkova sezona vrcholi. Novinaři nemaju co psat, bo Topolanek, kery nas kdysik dobře reprezentoval u stareho Berluskonyho, kajsik zmizel. Nečasova domina už tež neni zajimava, bo ji kombajner neprokazal ani tu zatajenu kabelku.

A kudrnač Sobotka si připravuje notičky, jak slavnostně přivita staru Mrkalovu, vyčpělu polityčku s charyzmatem smutečni vrby. To už vubec nikoho nezajima, kromě všech šesti pražskych multykulturnich marxistu, keři už se těši, až budu volat "Wir šafen daz!"

A tak zatimco v Praglu vylepuju neziskovky bilbordy, na kerych ukazuju naše děcka, kere nemaju ve školach co žrat, vlada multykulturnich marxistu odsuhlasila naintegraci mloku na přišti dva roky pul miliardy koruna minysterstvo pry hleda integratora, kery je bude krmit. Fuj!

Zajimave, že naše děcka nemaju co žrat, multykulturni marxisti chtěju republiku přišti rok zadlužit o dalši desitky milijard, ale na mloky je peněz vždycky dost...

A protože se bliži pravidelna, podzimni marxistycka vladni ofenziva v obřezavani dalšich a dalšich občanskych svobod... likvidaci živnostniku, vesnickych hospod a zdraženim piva počinaje... a dvanactiletym kriminalem za schvalovani atentatu na Hajdrycha a zakazu nočniho vychazani konče, je třeba spustit mlžnu clonu.

Ta mlžna clona se tentokrat jmenuje burkyny. To je taka kamuflaž, keru se zabali muslimske baby od hlavy až k patě, aby se mohly namočit. Kajsik v muslimske Francyji zakazaly takto oblečenym babam vstup do bazenu. A na pokyn se spustil celoevropsky povyk.

Jak to je pry neetycke, jak je to možne, že přikazujeme babam, co maju mět oblečene a co ni, jak omezujeme jejich svobodu, a podobne kecy. A k temu se všude objevily obrazky šťastne, spokojene muslimky, keru chlop pustil z řetazu a ona mohla svoje vnadne, hadrama obalene tělo vložit do chlorovane vody.

Ja vam cosik povim. Byl sem ve vice muslimskych zemich, než všecky pražske multykulturni marxistky dokupy. Viděl sem, jak se žije v Tatarstanu, Azerbajčanu aji v Emiratach. Neviděl sem muslimsky život tajak sluničkařky přes plot luxusniho hoteloveho rezorta. Jezdil sem stopem v Syryji, nachodil desitky kilometru pěšky po Iranu a autem s žydovsku značku jezdil po Palestyně.

Su dvě věci, kere su pro mě podstatne. Ta prvni je, že sem se všude choval podle mistnich, tedy jejich pravidel. Jehněči sem zapijal čajem, při hovoru sem hovořil s muži a nečuměl jejich robam na kozy a Koran sem četl tak, abych neurazil nasledovniky teto špičkově napsane, ideologicke knihy. Nenutim je, aby v jejich obchodach byla slivovica a Ostravar, nevyžaduju haram vepřove a nežadam po nich, aby chapali muj styl humoru a života.

Ta druha je, že chcu po každem, kdo přijede do moji země, aby se choval podle mojich pravidel. Vyhodil sem znameho Itala, kery za mnu přijel do Poruby a misto pozvani na tvargle vyžadoval pyceryju. Vyhodil sem znameho Pakistanca z Jihoafricke republiky, kery ohrňoval nos nad mojima telecima řizkama a dožadoval se halal certyfykatu. Vyhodim všecky tlamy, kere přijedu do moji země, a polezu v hadrach do bazenu, v kerem se kupu moje děcka. Když ja ve štyrycetistupňovem horku v Iranu nosim dluhe galaty, bo to je tam taky zvyk, tak nebudu čumět na to, jak mi do mojeho městskeho bazena lezu oblečene baby.

Tuž tak.

A fčil cosyk praktyckeho. Nepustil bysem je tam nejen proto, že mi v tych hadrach odnesu všecku vodu z bazena a zasvini chodby, hlavně bysem je tam nepustil z hygyjenyckych duvodu. Ty baby totiž smrdi. A to tak, že neuvěřitelně. Jestli ste kdosik byli v Rusku, anebo aspoň vite, jak smrdi v Karlsbadu Rusky, našprycovane těma nejtěžšima parfemama, tak vam možu řict, že to je nic proti temu, jak smrdi baby v muslimskych krajach. Pravděpodobně z duvodu, aby se jedna černa kuželka odlišila od druhe, tak na sebe šprycuju hektolitry těch nejsilnějšich chemickych zbrani zvanych parfem. A to vam možu řict, sudruzi, to je tedy hnus. A fčil se představte, že taka našprycovana roba se v tym pytlu převaluje před vama ve viřivce...

A jak fčil s oblibu řikaju multykulturni marksistky, svoboda konči tam, kde začina svoboda druheho. Pokud vam kdosik začne použivat svoje pravidla ve vaši zemi, je to už jen maly kusek od situace, kdy se naše roby v bikinach budu citit blbě, bo nesnesu hnusne pohledy nadržencu, keři nikdy babu bez pytla neviděli.

A pak už je jen kusek od burkyn k fejskinam... Tuž si vyberte, jestli chcete ustupovat zlu.

Ladislav Větvička, xenofob z Iranu, Tatarstanu a Syrie

PS: Přiznavam, že jednu vyhodu u burkyn vidim. Za taku plavajici kuželku se nepotahne olejova vrstva s faktorem 333, keru na sebe kypu a po sobě rozmazavaju ty naše krasavice...

Blog: http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=544453

Další články, blogy, videa

Vydáváme další titul a znovu představujeme člověka, jehož obraz je mediální prezentací velmi zkreslený. Myslíme si, že poslanec Lubomír Volný si...
Rozhovor s poslancem Lubomírem Volným ze stránek nadačního fondu Svědomí národa.
Mainstream a představitelé státu se nás až křečovitě snaží přesvědčit, že jedině vakcíny nás ochrání. Ani stín pochybnosti o případných rizicích. Kdo...
Po roce nouzových stavů a šílené apokalypsy v médiích je toto video naprostým hlasem rozumu zodpovědného vědce a lékaře.
Naše nakladatelství připravuje k vydání 10. jubilejní publikaci. A příznačně je to kniha o cenzorských novodobých praktikách. Máte se na co těšit,...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.