Nové knihy z nakladatelství Naštvané matky - pod stromeček.:-)

20. 10. 2019 12:50 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/739

Vážení přátelé,

hlásím se po delší odmlce. Letní dny byly hektické a mé pracovní aktivity mi zabírají čím dál víc času. Přesto se stále snažím věnovat osvětové činnosti – přesně tak, jak je popsáno ve stanovách spolku Naštvané matky.

Stále vydávám knihy a těší mě, že dnes už máme vydáno několik titulů, které k osvětě čtenářů přispívají mírou více než vrchovatou. V těchto dnech vyšla nová kniha Petra Hampla – Poctivost a kreativita. Křtili jsme ji v Ostravě v klubu Heligonka. Ten spoluvlastní Jaromír Nohavica a on osobně také novou knihu pokřtil. V médiích si o tom nepřečtete, ale událost se stala rozbuškou dalších plivanců na Jaromíra Nohavicu, které se odehrávaly na sociálních sítích. My věříme, že se nové knize bude dařit dobře a vlídná podpora pana Nohavici ji pomůže k dobrému startu – podrobnosti najdete zde.

Petr Hampl je už známý autor, ale nezdráhám se uvádět na trh knihy i méně známých autorů. V těchto dnech tak vychází kniha Václava Janouška - Všechno, co byste měli vědět o islámu, jehož titul bude nápomocen především těm, kteří se chtějí na islám dívat realisticky. Kniha by měla být povinnou literaturou především pro mladé lidi, kteří mají povrchní znalosti a často podléhají manipulativním mediálním zkratkám. Podrobnosti o knize najdete zde.

Za posledních pár měsíců se mi podařilo uvést na trh tři nové tituly, a proto jsem se rozhodla je propagovat všude, kde to jen bude možné. Bohužel zatím knihy nevydělají ani samy na sebe, takže si těžko mohu dovolit kupovat velké množství reklamy. Budu vám tedy vděčná za šíření informací o knihách všude, kde můžete a kde je to vhodné.

Obzvlášť si Vám dovoluji doporučit knihu Odhalujeme Putinovy lži, která Vám vnese do smutných podzimních dní trochu humoru. Někdy si musíme také ulevit a nad absurditami současného světa se i úlevně zasmát. Autor si dělá legraci z politicko-korektního světa a nešetří opravdu nikoho. Podrobnosti o knize najdete zde.

V rámci mé mise na podporu nových knih jsem už navštívila Svobodné rádio a rozhovor, který byl nejen o knihách, si můžete poslechnout ze záznamu zde.

V pondělí 21. 10. budu také hostem pořadu Na prahu změn, který na Slobodném vysielači připravuje Stanislav Novotný. Poslechněte si ho naživo nebo ze záznamu. Chystám se také do ranní relace vysílání Infovojna, ale ještě ladíme termín.

Přeji vám hezký podzim a pokud se Vám činnost nakladatelství Naštvané matky líbí, můžete ji podpořit i finančně. Podrobnosti o možnosti podpory najdete zde.

P.S.: Ať to dnes není jen o knihách. Náš spolupracovník a autor Martin Konvička napsal zásadní článek o problematice klimatu. Doporučujeme! Přečtete si ho zde, stojí opravdu za to.:-)

Mějte se pěkně a brzy se zase ozvu!

Eva Hrindová

Naštvané matky

 

 

 

 

Další články, blogy, videa

„Žijeme v obrovské lži, která připomíná požár Reichstagu,“ říká spisovatel a moderátor talk show Dennis Prager, který je zakladatelem Prager...
Naše média prakticky ignorují skutečné dění ohledně prezidentských voleb v USA. Sdílíme proto důležitý projev Donalda Trumpa, v kterém uvádí mnoho...
Slovenský doktor Igor Bukovský je dobře známý i u nás. Už mnoho let se snaží pracovat na poli prevence civilizačních nemocí a pro osvětu si založil...
Volitelé volili nového prezidenta USA a zvolili Bidena. Že byly volby zmanipulované, viděl celý svět. Je to dnes již v podstatě jedno. Ten souboj...
Kniha Petra Hampla Cesta z nevolnictví je pokračováním a prohloubením analýzy, které se věnoval v práci Prolomení hradeb. Název jeho nové knihy je...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.