Nové knihy z nakladatelství Naštvané matky

24. 10. 2019 14:03 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/740

Vážení přátelé,

nabízím Vám nové knihy z našeho nakladatelství Naštvané matky. 

Petr Hampl - POCTIVOST A KREATIVITA

Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy, s předmluvou krále blogerů Ladislava Větvičky

Velká sociologie klade velké otázky. Spojuje je jedno – odpovědi absolutně nikoho nezajímají. V této knize se autor ptá jinak. Třeba proč si děti nechaly vymýt mozky propagandou, i když jim rodiče věnovali dost času? Nebo proč politici prosazují nápady, které voliče vůbec nezajímají?

Sociolog nemá lidem poskytovat výmluvy, ale má jim pomáhat rozumět silám, které ovlivňují jejich životy. Aby s nimi počítali, a případně, aby se spojili ke kolektivní akci, která jim umožní poměry změnit.  

Petr Hampl se o to pokouší a své články z posledních tří let, které reagují na dění ve společnosti, doplňuje o dodatečné komentáře, které je uvádí do souvislosti s odpovídajícími poznatky sociálních věd. Jeho ambicí je, aby čtenář dokázal jednotlivé události vidět v širším kontextu.

Brožované, 320 stran, maloobchodní cena: 230 Kč

 

Václav Janoušek - Všechno, co byste měli vědět o islámu

s předmluvou Petra Hampla

Každý den jsme svědky, jak je západní civilizace připravena podrobit se islámu. Do značné míry je za tím nevědomost. Mnozí vůbec netuší, čemu se podrobují. Pronikání islámu do naší západní kultury nelze odbýt povrchním přístupem s odkazem na toleranci náboženství. K zaujetí postoje vůči islámu je třeba dokonale znát to, co islám definuje a jak se islám historicky projevuje.  Autor čtivě a přehledně popisuje základní texty islámu a chování muslimských komunit, které se učením islámu řídí. Vše dovozuje konkrétními příklady z historie i současnosti. Kniha je tak velmi dobrým úvodem do studia islámu takového, jaký je doopravdy.

O autorovi

Ing. Václav Janoušek, MBA je středoškolský a vysokoškolský učitel matematiky, fyziky, ekonomických a bezpečnostních předmětů. Titul Master of Business Administration získal v oboru Bezpečnostní a krizový management.

Brožované, 168 stran, maloobchodní cena: 200 Kč

 

Pokud si objednáte obě dvě knihy, dostanete je od nás za 120 a 100 Kč (dohromady za 220 Kč).

Samostatně je Poctivost a kreativita za 200 Kč a Všechno, co byste měli vědět o islámu za 150 Kč.

 

Mějte se pěkně!

Eva Hrindová

Naštvané matky

 

 

 

Další články, blogy, videa

Velmi dobrý dokument, který tu nemusí dlouho vydržet. Cenzura likviduje pravdu a to zcela neomylně.
Po úspěchu knihy Prolomení hradeb byl motivován Petr Hampl napsat knihu, která bude pokračovat v definování zásadních problémů současnosti. Jako...
Alex Jones se postavil na stranu těch, kteří zpochybňují vyhlášení pandemie a upozorňuje na mnohé sporné momenty. Falšují se statistiky, aby se uměle...
Tucker Carlson je komentátor pravicově konzervativní americké televize. Je ostrý jako břitva, inteligentní, vtipný, pravdivý. Nenechá se omezit...
Sdílíme kopii nahrávky z osobního video-blogu uživatele 5723michael. Přeloženo a nahráno se svolením autora.
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.