Naštvané matky - co nás čeká po volbách

25. 1. 2018 19:17 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/556

Vážení přátelé,

v pátek a v sobotu se rozhodne, jakého budeme mít prezidenta. Podle toho, kdo zvítězí, vyšleme zprávu do okolního světa. Udělali jsme maximum proto, aby zvítězil kandidát zkušenější a kandidát, který už mnohokrát prokázal, že účinně hájí zájmy České republiky a českých občanů. Ať už Miloš Zeman bude vítězem nebo skončí jako druhý, pro nás se nic nezmění.

I nadále budeme pokračovat v osvětové činnosti a i nadále budeme přesvědčovat lidi, že má smysl chodit volit a že má smysl politiky sledovat a racionálně vyhodnocovat jejich aktivity a přínosy pro veřejný život. Vypadá to jednoduše, ale právě prezidentská volba ukazuje, jak lidé snadno propadají fanatismu a nechají své konání ovlivňovat spíše emocemi než rozumem. A je jich hodně. V našem zájmu je, abychom pracovali intenzivněji a rozšiřovali skupinu těch voličů, kteří se zmanipulovat a zfanatizovat nenechají. Více o tom si přečtěte v článku - Co rozhodne a co nás čeká po volbách (http://www.evahrindova.cz/co-rozhodne-co-nas-ceka-po-volbach)

Věřím, že výsledek voleb nás potěší. Pokud ale zvítězí beznázorovost, slabost a plochost, přežijeme to. Snad nás to bude motivovat k většímu úsilí a efektivnějším aktivitám.

Přeji nám všem šťastnou ruku!

 

Za Naštvané matky

Eva Hrindová 

Další články, blogy, videa

Nová buržoazie přinesla přehled o veřejnoprávních médiích v Evropě - v Rakousku, ve Švýcarsku, v Lichtenštejnsku a v Německu.
V nedávné době byla stažena z prodeje univerzitního knihkupectví Karolinum kniha Petra Hampla Prolomení hradeb. Stalo se tak na popud rektora...
Ne všichni studenti si nechají vymýt mozky propagandou. Někteří i přemýšlí a jsou ochotni se i angažovat. Velmi nás zaujala aktivita Jana Hradila,...
Je absurdní, že dnes tu rozvahu zastupuje komunista Skála a zaslepenost europoslanec Pospíšil.
Je oprávněné se ptát politiků. Oni však neumí vždy odpovědět a to není v pořádku!
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.